2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم سرلاک بخاطر موادنگهدارنده اش برای بچه ها خوب نیست 

شیر خشک هم مواد نگهدارنده داره

تو رو خدا ب اسمم گیر ندین ی غلطی کردم دیگه بعدش نتونستم هیچ غلطی بکنم نی نی یار هم تغییرش نمیده (بخاطر ذوقی ک اولین بار دو تا خط پررنگ افتاد نزدیک ۲۰ تا بی بی چک زدم باهم ذوق کرده بودم)هنوزم عاشق بی بی چکم😂
2728
شما میدونی؟فقط همینو میشه داد؟

صبر کن الان متن اش و پیدا کنم میفرستم

تو رو خدا ب اسمم گیر ندین ی غلطی کردم دیگه بعدش نتونستم هیچ غلطی بکنم نی نی یار هم تغییرش نمیده (بخاطر ذوقی ک اولین بار دو تا خط پررنگ افتاد نزدیک ۲۰ تا بی بی چک زدم باهم ذوق کرده بودم)هنوزم عاشق بی بی چکم😂

طعم های سرلاک باید به این ترتیب به کودک داده شود 👇

🥣 برنج (شش ماهگی)🍚

🥣گندم (هفت ماهگی)🌾

🥣میوه ای (هشت ماهگی)🍌

🥣خرما (نه ماهگی) 🍪

🥣عسلی (یکسالگی) 🍯

🆔 @Noh_maheziba

طعم های سرلاک باید به این ترتیب به کودک داده شود 👇 🥣 برنج (شش ماهگی)🍚 🥣گندم (هفت ماهگی)🌾 🥣م ...

مرسی فدات شم

مخالف نظر منی ریپلای نکن نطرتو برا خودت نگهدار دوست عزیز با تچکر😐
2738
مرسی فدات شم

خواهش گلم شما نی نی اتون شش ماهشه چند وقت یبار قاشق اش رو اضافه میکنین برای سرلاک

خواهش گلم شما نی نی اتون شش ماهشه چند وقت یبار قاشق اش رو اضافه میکنین برای سرلاک

الان ک ۶ماه و ۸روزشه ۱۲تا قاشق میدم بهش

مخالف نظر منی ریپلای نکن نطرتو برا خودت نگهدار دوست عزیز با تچکر😐
الان ک ۶ماه و ۸روزشه ۱۲تا قاشق میدم بهش

اهان خیلی ممنون جواب دادین خدا حفظش کنه