2726

نی نیم هشت روزشه

زردیش روی ۱۲.۱۳ بود

الان دستگاه اوردیم خونه زیر نور چشماشو بستیم

دعا کنید تا فردا بعدازظهر خوب شه

از دیشب ۶ساعت بیشار نمونده تو دستگاه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

دختر من 13بود سه روز دو دستگاه بود خوب هوب شد من از شما بدتر گریه میکردم مامان خدابیامرزم دعوام میکرد

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم

عزیزم زردی نی نی شما که خوبه 

زردی دختر من 16 بود

دستگاه آوردیم شد نه ولی چون دوازده روز شده بود دکتر گفت دیگه خطر نداره و خودش خوب میشه ولی تا چهل روز زرد بود 

منم وقتی دستگاه آوردیم دخترم رفت توش با چشم بند چشم روی هم نذاشتم همش گریه میکردم

حق داری ناراحت باشی ولی میگذره 

بچه منم داشت دکتر گفت باید ببرمش بیمارستان اما یکی از اشناهامون خدا خیرش بده گفت ببر از پشت گوشش حجامت کنن همون شد که کلا خوب شد خداروشکر

سالخوری تا همیشه  شروع دوباره  ۱۸ بهمن

نگران نباش خانمی درسته من بچه ندارم ولی زیر دستگاه خوب میشه گلم از دستگاه در اوردی بزار جلو نور خورشید که زود زود جوجه ات خوب شه🤩

۵ ساله منتظر ی نی نی ام خدا تو که بنده هاتو تنها نمیزاری من جزتو امیدی ندارم خودت همه کسایی که منتظر ی نی نی خوشگلن خوشحال کن منم همینطور
عزیزم زردی نی نی شما که خوبه  زردی دختر من 16 بود دستگاه آوردیم شد نه ولی چون دوازده روز شده ...

روزی چقدر توی دستگاه میموند؟

من که همش چشمم بهشه

نگران چشمای قشنگشم

کلی پوشوندن چشماشو البته

شیرم کم شده مجبورم شیر خشک میدم

شیر خودتو بده

نگو شیرم کم شده

زردیش هم زود خوب میشه

تا ده روزگیش بدنش توانایی کمی تو دفع بیلی روبین داره و بعد از اون این تواناییش روز به روز بیشتر میشه

ترنجبین و شیرخشت اینام سرخود ندی به بچه

قطره بیلی ناستر هو خوبه برا شکستن بیلی روبین و دفعش

2706