2410
2553
عنوان

تاحالا بازیگر یا کارگردانی رو تو خیابون دیدین ؟چکار کردین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4310 بازدید | 96 پست
دزفول فیلمبرداری داشتن،نزدیک خونمون بودن،یه مدت هرروز میرفتم دیدنشون

ای جان .چه باحال 😍

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

از ابراهیم آبادی حالم بهم میخوره... واقعا بچه خواهرش حروم خوره.... یه ماشین از شوهرم خرید نصف پولشو نداد ماشینم برده بود شوهرم شکایت و بازداشت کلانتریش کرد ابراهیم آبادی داییش بود اومد قسم خورد فردا میده پولو آزادش کن خلاصه اینکه آزاد شد و هنوز خبری از پول نیست... گول این بازیگران را نخورید فقط عشق پول هستند بهر نحوی حلال وحرام فرق نداره... دیدم میگم

2720
اینستا ندارم  چیش باحاله?  عکس زنشو دیدی?

عکس دوتا دخترارو میذاره و متن و..مینویسه خانومش .خ انرژی مثبت میده پیج اش.نه خانومش چهره اش معلوم نیس

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.

پنج شنبه ی بلزیگرو تو خیابون دیدم

عادی رد شدم

همون آقای کچله تو فیلما خلاف کاره

کاربر قدیمی ام. بعد از حمله ناگهانی مردها به سایت، ترک نی نی سایت نموده ام و دوباره به آغوش نی نی سایتی ها برگشتم
2714

من مهران غفوريانو اون زمان ك زير آسمان شهر ميداد و معروف بود ديدم. كامران تفتي رم نزديك خونمون ديدم خيلي باحال بود از توي ماشين با همه سلام عليك و چاكرم مخلصم ميكرد😄😄مريم بوباني هم ( مادر آرش توي سريال دلدار) همسايه مامانميناست زياد ميبينمش

عشقم ديانا دختر نازم😍😍 كاربر قديمي شيرين_بانو٢٦ هستم
من مهران غفوريانو اون زمان ك زير آسمان شهر ميداد و معروف بود ديدم. كامران تفتي رم نزديك خونمون ديدم ...

چه جالب .امضام گرفتی؟

بنظرم زیباترین جذابترین و خوشگلترین مرد تو دنیاست  ولی اخلاقش صفره واقعا

من زياد از چهره اش خوشم نمياد. چشماش خيلي ريزه ب نظرم😁البته سليقه ايه. اخلاقش فكر نكنم بد باشه. توي فيلما فكر كنم اونطوري يبسه😂

عشقم ديانا دختر نازم😍😍 كاربر قديمي شيرين_بانو٢٦ هستم
بنظرم زیباترین جذابترین و خوشگلترین مرد تو دنیاست  ولی اخلاقش صفره واقعا

اخلاقش که خوبه ظاهرا .

2706