2726
عنوان

چند تا خواهر وبرادرید

| مشاهده متن کامل بحث + 1599 بازدید | 178 پست
بجای لایک بیا تاپیک بزن

😐😐

اگه یخچالا اهل تلافی بودن                                        هر نیم ساعت در اتاقمونو باز میکردن و میگفتن دیگه چه خبر؟؟؟!!!                                                            خوشبختانه این بزرگواران اهل گذشتن😂😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بله میش نظرتونوبدونم

در چه مورد؟

اگه یخچالا اهل تلافی بودن                                        هر نیم ساعت در اتاقمونو باز میکردن و میگفتن دیگه چه خبر؟؟؟!!!                                                            خوشبختانه این بزرگواران اهل گذشتن😂😂
من پنج سال تو نینی هستم ولی عضو نبودم امدم برای تاپیک زدن اصلا وحقایقی از زندکیمون بگم ولی دیدم ذر ج ...

خب ادمو کنجکاو میکنی شاید یکی مثل من خواست بدونه منم چیزی ندارم بخوای بشناسی ی بنده خدام

دیگر قوی شدم  میبینم میخندم    رد می شم  
2728
کلا 3 تا پسر هستیم .

کاش یه خواهر داشتین

خواهرا دلسوز داداشیاشونن🤗

دروغ میگم مگه هیچ مردی تاپیک نزده زندگیشو بگه اخه چرا

وقتی کسی میگه ۵ ساله عضو این سایته و هنوز در این موارد تاپیک نزده یعنی لازم نمیدونه این کارو بکنه. وگرنه تا حالا این کارو کرده بود.وقتیم میبینی اون کاربر ازت خیلی بزرگتره یکم مودبانه تر درخواستتو بده عزیزم.دستوری نه

اینو به عنوان یه خواهر بهت گفتم.

وقتی کسی میگه ۵ ساله عضو این سایته و هنوز در این موارد تاپیک نزده یعنی لازم نمیدونه این کارو بکنه. و ...

نمیدونستم بزرگه تقصیر من چیه

دیگر قوی شدم  میبینم میخندم    رد می شم  
درموردسنم درضمن من در مورد خانوادت حرف دارم برام خیلی جالبه

من همیشه تو تاپیکا گفتم با حضور آقایون حالا با هر سنی تو سایت در صورت رعایت موازین و چهارچوبها مخالف نیستم.

2706