2737
2734
عنوان

چند تا خواهر وبرادرید

| مشاهده متن کامل بحث + 1599 بازدید | 178 پست
شوهر من متولد ۷۸!!!! هم سنیم. یه گل پسر شیش ماهه هم داریم! 

خب سنتون کمه :) ولی خوشبخت بشین مساله شخصی عزیزم 

فقط 15 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ده نفر ی چی بگو بشه باور کرد

مهم نیست عزیزم باور نکردیم نکردی.

من که نمیتونم شما رو مجبور کنم😞

اگه یخچالا اهل تلافی بودن                                        هر نیم ساعت در اتاقمونو باز میکردن و میگفتن دیگه چه خبر؟؟؟!!!                                                            خوشبختانه این بزرگواران اهل گذشتن😂😂
میگما بیا ی تاپیک بزن زندگبتو تعریف کن کنجکاو شدم بدونم

قصه زندگی من درک به راست و دروغ بودنش سخته والا میکفتم و نکات خاص و یونیک زیاد داره نوع زندگی من با مردم عادی هم فرق میکنه یه نمونه اشومیگم من بهخانوادم اموزش دادم رو پای خودشون بایستن وتکنیکال بارشون اوردم الان ما سوای اینکه خونه داریم تو کارگاهمون تو یک شهرک صنعتی هم تو بالکنش یه سویین داریم الان هم داریم اونجا مار میکنیمهنین الان خانمم داره سنباده میزنه دخترم گربه اش دیشب معلوم نی کدوم گوریه رفته پیداش کنه پسرم دم دره میگه بابا صبحونه چی بگیرم جوابشو دادم من هم تورختخاب دارم جواب یه خانم خاصو میدم که جواب قبلی ذو کرفته سوال بدی رو تایپ کرده من موندم تو شخصبت این خانمzizi72 میخام برم تو پروفایلش تا بشناسمش مجال هم نمیده

2728
قصه زندگی من درک به راست و دروغ بودنش سخته والا میکفتم و نکات خاص و یونیک زیاد داره نوع زندگی من با ...

جون اون جک و جونورات ی تاپیک بزن 

دیگر قوی شدم  میبینم میخندم    رد می شم  
متولد 76 این زن و بچه دارین😮 دوسال من ازت بزرگترم یعنی؟! 

نه من ۷۶ سالمه و پرهام اسم پسرمه اشتباه کردم این اسمو انتخاب کردم پلب شوخی کردم من ۵۸ سالمه وهمسرم ۵۰ دخترمذ۲۸ وپسرم ۲۲ هستش

من جدی گفتم

بچه بودم خیلی دوست داشتم دهتا باشیم چون یه رفیق ۵۰ سال دارم دقیق ده تاخاهر پ برادر بودن ولی حالا میفهمم جقدر سخته ولی وقتی پدرومادر ادم نافهم باشن گه فرقی میکنه چندتا باشی

بچه بودم خیلی دوست داشتم دهتا باشیم چون یه رفیق ۵۰ سال دارم دقیق ده تاخاهر پ برادر بودن ولی حالا میف ...

ما ده تا خواهر برادریم و هرشب هممون با بچه هامون پیش پدر مادرمیم.

بزرگترین شانس زندگی من داشتن خواهر برادرای زیاده و البته پدرمادر فوق العاده دلسوز

اگه یخچالا اهل تلافی بودن                                        هر نیم ساعت در اتاقمونو باز میکردن و میگفتن دیگه چه خبر؟؟؟!!!                                                            خوشبختانه این بزرگواران اهل گذشتن😂😂
2738
نه من ۷۶ سالمه و پرهام اسم پسرمه اشتباه کردم این اسمو انتخاب کردم پلب شوخی کردم من ۵۸ سالمه وهمسرم ۵ ...

واقعا شما ۵۸ سالتونه؟

بچه بودم خیلی دوست داشتم دهتا باشیم چون یه رفیق ۵۰ سال دارم دقیق ده تاخاهر پ برادر بودن ولی حالا میف ...

بجای لایک بیا تاپیک بزن

دیگر قوی شدم  میبینم میخندم    رد می شم  
چرا تاپیک نمیزنی 

من پنج سال تو نینی هستم ولی عضو نبودم امدم برای تاپیک زدن اصلا وحقایقی از زندکیمون بگم ولی دیدم ذر جامعه ای که شوشو تاپیکش ۴۰ صفخه میشه ومسخره ترین عنوانها۷۰ صفحه میشه حرفهای من جابکاهی ندارن دیشب من داشتم از یه زن تو خونه با یه خانومی بحث نیکردم که خانومه طرفدار زن صیغه ای بوده که مرد سر زنش اورده خیلی انرژی میخاد من الان مبخام تو ذو بشناسم منو انداختی گوشه رینگ داری همش مشت میزنی دیکه فعلا جوابتو نمیدم

من کردم خودمونم ده تاییم    

عاشقتم😍

2706