2737
2734
عنوان

توروخدا بیاین خیلی درد دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 290 بازدید | 43 پست
ن عزیزم نترس بارداری اول پیش میاد، ماله من ک دوم بود ولی بخاطره استرس زیاد اینجوری شدم، عزیزم سعی کن ...

اره منم اعتقاد دارم به این ودیدم کسی که همین روزا بوده وسقط شده. نمیدونم کی بود مال من ناخاسته بود اخه

ن عزیزم نترس بارداری اول پیش میاد، ماله من ک دوم بود ولی بخاطره استرس زیاد اینجوری شدم، عزیزم سعی کن ...

ماه عربی منظورمه منم اقدامم وسط ماه بود برا همین اعتقاد دارم بخاطره این سقط شذ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بعد چند روز خونریزیت قطع شد تو زایشگاه رفتی کورتاژ کردی یا طبیعی

نه من رفتم دکتر گفت داره دفع میشه برو خونه.اگه دفع نشد قرصای سقطو بخور برام قرص داد ولی اصن لازم نشد خودش دفع شد خداروشکر بعدش دوسه روز بعد رفتم سونو دفع شده بود کامل

2738
نه من رفتم دکتر گفت داره دفع میشه برو خونه.اگه دفع نشد قرصای سقطو بخور برام قرص داد ولی اصن لازم نشد ...

چ خوب تو زایشگاه دو نفر جفتم بودن بهشون فرصت ندادن تا سقط کردن یه راست سونو بعدم گفتن بقایا دارن بردن کورتاژ، منم شانس آوردم گفتم دفع نشده وگرنه آگه میفهمیدن ک دفغ شده منم میبردن کورتاژ و من میموندم با حرفای مادر شوهر

چ خوب تو زایشگاه دو نفر جفتم بودن بهشون فرصت ندادن تا سقط کردن یه راست سونو بعدم گفتن بقایا دارن برد ...

واااای چقد بی ملاحظن !!!!کورتاژ خیلی بددده دردسر خودشونو کم میکنن سریع تختاشون خالی شه 

گلی جون ایشالا بخیر بگذره حالت خوب شد بیا بگو من نگرانم برات

دارم درد میکشم عزیزم همینجوری منتها کمو زیاد میشع الان یکم اروم شده..نمیدونم کی میخاد تموم شه خیلی مزخرفه