2726
عنوان

از دیشب الکی با شوهرم قهر کردم 😔

381 بازدید | 15 پست

یه شهر دیگه سر کاره منم دلم براش تنگ شده بود باهاش قهر کردم از دیشب تا حالا جواب زنگا و پیاماشو ندادم 

حالا فردا بیاد خجالت میکشم جوابشو چی بدم

بدتر از اون داداششم باهاش هس و داداشش زنگ زده ب زنش گفته زنگ بزن ب زن داداش چرا بر نمیداره حالش خوبه ؟

اونم زنگ زد ج ندادم پیام داد ج ندادم

دلم برای همسرم تنگ شده ولی انتظار داشتم که دیشب که جوابشو ندادم امروز نگران شه و کارشو ول کنه ظهر بیاد خونه ولی نیومد  

🧐🧐🧐🧐

مودبانه ریپلای کنی خیلیی ممنونت میشم، ریپلایت تند باشه، تندتر جواب میدم. پس ریپلای کن ها مودب باشید.                                                                        Manvatoo سابق هستم، نی نی سایت خیلییییییی😥😥😥😥😥😥                                                 جرات ندارم حرفمو بگم الان میترکم.                          همون خیلیو داشته باش فعلا.                                   عصبانیم نشو فدات عجقم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
وا، همرو بی جواب گذاشتی که دختر خو حتما نمیتونه کارشو ول کنه شوهرت، نگران شده که به داداششو زنداداش ...

اره دلم براش تنگ شده بود گفتم همش میره سرکار منم خسته شدم واسه همین جوابشو ندادم 

2706