2733
2739

چ لوسه! 

من یه بار جلوی مادر شوهرم جواب شوهرمو دادم! با خشم! 

جفتشون جفت کردن! جیک نمیزدن! 

البته من بعد از سه سال اولین بار بود چون مادر شوهرم شوهرمو تحریک میکرد و از طرفی شوهرم از جای دیگه عصبانی بود ب من گیر میداد! 

برگشتم گفتم ب خودم مربوطه! 😁 مادر شوهرم رفت نشست تو ماشین شوهرمم حرفمو گوش داد! 😂 ولی خودم عذاب وجدان داشتم! 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من یبار داد زدم تو دعوا. شوهرم عصبانی شد شونه مو دستش بود پرت کرد زمین تولوپی خورد به ال ای دی مونو ...

نه بابا من داد میزنم اونم داد میزنه میگه ببین صدای من بلند تره! میگم نههههه صدای من! اون میگه نه صدای من!😂 تو دعوا جدی هستیما! 😁 اخرم فضا رو ترک میکنم در و میکوبم میرم! 4 تا قرص سرماخوردگی میخورم میخوابم! 

2728
مادرشوهر فتنه ی من زنگ زد به شوهرم گفت از این به بعد وقتایی که زنت خونه نیست به من زنگ بزن ما مادر و ...

عزیزم! از این حرفش خوشحال باش! یعنی قدرتشو از دست داده! من تجربه شو دارم!  البته من خیلی جوش زدم اما ب تو میگم با خونسردی و دلبری های اگاهانه میشی همه دنیای شوهرت! حالا اون هی راز راز کنه! مث دختر دبستانیا ک الکی در گوشی باهم حرف میزدن جلب توجه کنن اما در اصل فقط بچ بچ میکردن! 😁 

مردا زود حوصله شون سر میره حوصله رازهای سطح پایین ندارن! 

اره از صبح با دوستاشه هیچی نگفتم اونوخ من یه افطاری خونه زنعمون رفتم میگه تو خونه پیدانمیشی. 😔

ببین میدونم دلت گرفته ولی واقعا این قضیه از اوناس که با محبت میشه حلش کرد

ده با تحمل کن بعد بعدا هربار که براش تحمل کردی با محبت بهش بگو بخاطر اون این کارو کردی

بعد یه مدت بگو من واسه تویه سری چیزایی که دوست ندارمو تحمل میکنم توان بخاطر من این کارو بکن 

جلوی خانواده ها اگر بد برخورد کرد بعده چند روز بهش بگو ازش دلگیری ولی تو اون لحظه نکن این کارو 

2738
پشتمونو کردیم اونام خوابیدن!؟ عمرا! تجاوز میکنن با این توصیفات شما! 🤣😰

نخیرم  اتفاقا مردای غد و مغرور اینکارو نمیکنن  اونکار برای مردای شل و وله  مرد اگه دلش بلرزه بااین وضع ظاهر زنش دلش میخواد آشتی کنه کم کم میاد سمتش 

راستی اسی! میگن مردها رو صدا نزنید!  اروم اروم بازو شونو ناز کنید بیدار میشن! صدا کنی با شوک ب ...

اخه نمیتونستم که پیش مامان و باباش نازش کنم که من روم نمیشه

خدایا من و عشقمم زودی  مامان و بابا کن😞  
ببین میدونم دلت گرفته ولی واقعا این قضیه از اوناس که با محبت میشه حلش کرد ده با تحمل کن بعد بعدا هر ...

اره باید اینطوری کنم ولی صبح داداشم زنگ زد گفت یه چیزی ازش بپرسم دیگه مجبور شدم باهاش حرف بزنم. عین چی پشیمونم. 😥

اخه نمیتونستم که پیش مامان و باباش نازش کنم که من روم نمیشه

ناز نیست! برو تو نت توضیح داره! فرض کن میخوایی فرد خوابیده رو تکون بدی بجای تکون دادن در صول بازو دستتون حرکت میذی! روشی ک گفتم علمیه! یعنی با این روش حسگرها ب مغز میگن بیدارشه! 

ناز نیست! برو تو نت توضیح داره! فرض کن میخوایی فرد خوابیده رو تکون بدی بجای تکون دادن در صول بازو دس ...

من دست نزدم بهش فقط اروم اسمشو صدا زدم. 

2706