2726
عنوان

دلم داره میترکه دست بچم سوخت😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 338 بازدید | 36 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

استارتر من خودم این استباهو کردم وقتی بچم‌۸ماهش بود افطاری دادم تعداد مهمونامم زیاد کلی هم تدارک دیدم بعد پسرم انقد اذیت شد الهی بمیرم‌یدونه محکم زدمش بس که فشار روم بود که همه چیز آماده بشه بعد ازاون به خودم گفتم دورازجون شما غلط بکنم تاوقتی بچم کوچیکه مهمون دعوت کنم بنظدم نگهداری ازبچه تو اولویته واسه یه مادر،شماهم ازسال بعد افطاری نده

واقعا دارم میزنم پس براش

اره بزن ولی کاش همون اول میزدی 

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 

روغن زیتون جای سوختگی رو کامل از بین میبره...بعدش که تاول ش خوب شد بزن حتما 

♡مهربونم میشه یه صلوات مهمونم کنی♡🌹 لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ🌹

مگه ارد نمیچسبه ب زخم؟؟حالا بیا ارد رو بکن از زخم

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐
وای برای بچه 10 ماهه که خیلی بده...من یه بار داشتم شله زرد درست میکردیم یه تیکه بزرگ پرید روی دستم.. ...

اره من اوج دردشو نمیتونستم درک کنم الان که دیدم تاول زده فهمیدم😭😭😭😭

ینی دست بسوزه میزارن تو آرد؟چی میشه

اره جلوی تاول‌زدن و به اصطلاح جز زدن سوختگیو میگیره ولی اسیبو خوب‌نمیکنه باید حتما دکتر هم رفت

جراحت جایی است که روشنایی وارد میشود               مولوی
اره بیدار شده بود ولی تازه خوابید

خوب الان دردی نداره ، کم کم بچه ها دردهارو تجربه میکنند

اگه به چشم و نظر اعتقاد داری ذکر "ماشاءالله لا قوه الا بالله" سه بار براش بخون، همچنین سوره های فلق و ناس

2706