2410
2553
عنوان

دلم داره میترکه دست بچم سوخت😭😭😭

338 بازدید | 36 پست

امشب افطاری داشتم خیلی شلوغ بود اصلا اونجور که دلم میخواست و برنامه ریخته بودم پیش نرفت بچم تقریبا ده ماهست دستشو کرد تو شله زرد داغ تو سفره دستش سوخت تا ی ساعت ضجه میزد تو بغلم حال روحیم خیلی بده یاد گریه ها و ضجه هاش میفتم گریم میگیره الانم تاول زده😭😭😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ای وای چرا پماد الفای سوختگی رو نزدی بهش ... عین اب رو اتیشه ... الانم بزنی خوبه بازم

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 
2456
2714

وای برای بچه 10 ماهه که خیلی بده...من یه بار داشتم شله زرد درست میکردیم یه تیکه بزرگ پرید روی دستم...خیلی بدجور سوخت...دلم کباب شد عزیزم... ببرش فردا صبح دکتر....

♡مهربونم میشه یه صلوات مهمونم کنی♡🌹 لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ🌹
ببرش دکتر پماد های سوختگی خیلی خوبی هست تو بازار ک جاش نمونه

چندتا تاول ریزه ولی خیلی خیلی گریه وضجه زد اونموقع هنوز یادم میفته حالم بدمیشه الهی بمیرم براش تا دو ساعت تمام گریه میکرد

نه تاولاش ریزه دو سه تاست سریع ریکا زدیم و کردم تو آرد کم تاول زده

فقط روغن زیتون بزن جای تاولا نمونه و زود خوب شه. اشکال نداره شیرت استرسی میشه غصه نخور اونم خوب میشه

مهمونیاتم بذار بعد بچه داری. الان وظیفت مادریه

2706