1147
1273
عنوان

دلم داره میترکه دست بچم سوخت😭😭😭

292 بازدید | 36 پست

امشب افطاری داشتم خیلی شلوغ بود اصلا اونجور که دلم میخواست و برنامه ریخته بودم پیش نرفت بچم تقریبا ده ماهست دستشو کرد تو شله زرد داغ تو سفره دستش سوخت تا ی ساعت ضجه میزد تو بغلم حال روحیم خیلی بده یاد گریه ها و ضجه هاش میفتم گریم میگیره الانم تاول زده😭😭😭😭

ای وای چرا پماد الفای سوختگی رو نزدی بهش ... عین اب رو اتیشه ... الانم بزنی خوبه بازم

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 

برای دیدین بهترین هتل های مشهد 

کلیک کنید

1226
1274
ببرش دکتر پماد های سوختگی خیلی خوبی هست تو بازار ک جاش نمونه

چندتا تاول ریزه ولی خیلی خیلی گریه وضجه زد اونموقع هنوز یادم میفته حالم بدمیشه الهی بمیرم براش تا دو ساعت تمام گریه میکرد

نه تاولاش ریزه دو سه تاست سریع ریکا زدیم و کردم تو آرد کم تاول زده

فقط روغن زیتون بزن جای تاولا نمونه و زود خوب شه. اشکال نداره شیرت استرسی میشه غصه نخور اونم خوب میشه

مهمونیاتم بذار بعد بچه داری. الان وظیفت مادریه

1264

استارتر من خودم این استباهو کردم وقتی بچم‌۸ماهش بود افطاری دادم تعداد مهمونامم زیاد کلی هم تدارک دیدم بعد پسرم انقد اذیت شد الهی بمیرم‌یدونه محکم زدمش بس که فشار روم بود که همه چیز آماده بشه بعد ازاون به خودم گفتم دورازجون شما غلط بکنم تاوقتی بچم کوچیکه مهمون دعوت کنم بنظدم نگهداری ازبچه تو اولویته واسه یه مادر،شماهم ازسال بعد افطاری نده

1254