2737
2734
عنوان

چطور پری رو جلو بندازیم؟

83 بازدید | 10 پست

شانزدهم عروسی دختر خالمه

پری ماهه قبل هفتم بوده

طبق روال الان بازم یکی دو روز عقب میفته

چطور زودتر پری شم؟

قرص یا دارو گیاهی میشناسین؟

لایک نکن مرسی اه❤️روی سنگ قبرم بنویسید خدا بیامرز خیلی کارها میخواست بکنه ولی...پول نداشت😭😢قبل از اینکه منو قضاوت کنی مطمئن شو آدم بی عیبی هستی😍

نه بابا حامله نیستم 

تاثیرگذاره؟انجام دادی تا حالا؟

لایک نکن مرسی اه❤️روی سنگ قبرم بنویسید خدا بیامرز خیلی کارها میخواست بکنه ولی...پول نداشت😭😢قبل از اینکه منو قضاوت کنی مطمئن شو آدم بی عیبی هستی😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اخه میخوام ماهه بعد باردار بشم دکترم گفته نخور

زودتر اگه بخوای بندازی بهم میریزه یهو میبینی کلا میفتی به لکه بینی. قرص بهتره تا موقعی که میخوای نشی میخوری بعد دیگه رها میکنی اما پری بعدش یکم سخت تر هست و اذیت ممکنه بشی

دست من و تو نیست اگر عاشقش شدیم.......خیلی حسین زحمت ما را کشیده است.......السَّلامُ عَلیکَ یااَباعَبْدِالله...
2738
اخه میخوام ماهه بعد باردار بشم دکترم گفته نخور

خب پس کلا بهمش نزن ولش کن

دست من و تو نیست اگر عاشقش شدیم.......خیلی حسین زحمت ما را کشیده است.......السَّلامُ عَلیکَ یااَباعَبْدِالله...