2733
2734
عنوان

دلم از دستش خونه

467 بازدید | 17 پست

یه جاری دارم هردفعه ی بلا میاره سرم فامیلمم هست...حالا رفته ب دختر عموم گفته ک من پشت سرشون کلی حرف زدم دختر عمومو انداخته به گریه بعد گفته ب خودش نگو برو ب شوهرش بگو ک بشناسش(شوهر منو میگه)..بعد رفته ب مادر شوهرمم گفته من پشت سرش حرف زدم...ب دختر عموم گفته حتی برادرشوم(یعنی شوهر من)بمن زنگ زده گفته دیوونه من تورو میشناسم تقصیر تو نیست شوهرم دهنش وا موند گفت من ب این آشغال زنگ نزدم...قبلا تایپک زده بودم که شمارمو داده بود به ی پسری ک ناشناس پیام بده بمن درباره شوهرم حرفای بی ربط و زشت بزنه ک مثلا شوهرم با خاهر جاریم رابطه جنسی داشتن...آبرو خاهر خودشو برد ک فقط زندگی منو خراب کنه منم هیچکاری نکردم ولی حالا رفته ب دختر عموم گفته من دربارش حرف زدم

مرض داره مگه؟؟؟؟

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اگه نمیترسی روبه روکن 

اگه زیربارنرفت دست بزار رو قران بگو اونم بزاره 

هم سایتی عزیز من تحت هیچ شرایطی از اعتقادم عقایدم نظرم برنمیگردم؛پس لطفا اگه نظرم مخالف شمابود من و ریپ نکن🖒توضیح بیجا=اتلاف وقت
2731
2738

ای خواهر نمی دونی مادرشوهر من چه به روزم اورده از وقتی اومدیم یه شهر دیگه از دست ازاراش راحت بشیم وحشی تر شده. هرروز خدا به شوهرم زنگ می زنه بد منو می گه که دعوامون بندازه 😭

امروز عصر به شوهرم زنگ زد چون من نمی خواستم باهاش حرف بزنم شوهرم گفت زنم خونه نیست. مادرشوهرم با واتس اپ زنگ می زنه صداش قویه. شنیدم گفت خوب بهتر از این به بعد وقتایی که زنت نیست به من زنگ بزن. ما یه رازهای مار و پسری داریم که کسی نباید بدونه 😐

2706