2737
2734
عنوان

بیاین امشب از خوبی های شوهرامون بگیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1533 بازدید | 146 پست

آقام ماشاءالله الحمدلله خیلی اهل حلاله ، خیلی برای روزی حلال زحمت میکشه حتی گاهی از صبح تا غروب هیچی نمیخورد یا همین چند روز پیش از شدت آفتاب تنش سوخت ، هذا من فضل ربی خیلی زحمت میکشه .

ساده زیست هست ، خیلی کارا بلده الحمدلله مث ماهیگیری ک ماهی خونمون تأمینه شب تا صبح میره ماهیگیری برای ما و نمیخوابه بنده خدا.

اهل رفیق بازی نیست الحمدلله . اهل دنیا نیست الحمدلله ، ایمانش قویه و غیرتش خیلی جای تحسین داره 😇💞

در کل من بدی نمیبینم ، چون خودم بدی دارم دوست دارم آقام خوبی هامو ببینه ن بدی هامو.راستی آقام خیلی با گذشته 😘

پوشیه میزنم هدیه به مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها ، قربة إلی الله🌹 الحمدلله الَّذی جَعَلنا مِن الْمُتَمَسِکینَ بِولایَةِ أَمیرَ الْمُؤْمِنین علیِ بنِ ابی طالب عَلیهِ السَّلام💚👈گر بهای شیعه بودن سر جدا گردیدن است ، ما به عشق مرتضی(ع) تاوان آن را میدهیم ⚪تا بماند تا ابد ذکر علی(ع) بر مأذنه ، هستی و دار و ندار و جانمان را میدهیم 👉🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شاید بی ربط باشه اما اینجا داره ی بارون ناز پرصدا میاد ک عطر خاک و بارون شاهکاری از پنجره میاد تو ، رعد و برق ریزی هم داره .حاجت همه روا ب حق این بارون رحمت💞😇

پوشیه میزنم هدیه به مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها ، قربة إلی الله🌹 الحمدلله الَّذی جَعَلنا مِن الْمُتَمَسِکینَ بِولایَةِ أَمیرَ الْمُؤْمِنین علیِ بنِ ابی طالب عَلیهِ السَّلام💚👈گر بهای شیعه بودن سر جدا گردیدن است ، ما به عشق مرتضی(ع) تاوان آن را میدهیم ⚪تا بماند تا ابد ذکر علی(ع) بر مأذنه ، هستی و دار و ندار و جانمان را میدهیم 👉🌹
2731

من راضیم خداروشکر شوهرم خیلییییی دوسم داره هرچی بخوام برام فراهم میکنه هرخوراکی دلم بخواد فورا برام میاره یا هرلباس و وسیله ای همیشه بهم میگه خیلی باید شیک باشی چون خودت تکی باید لباساتم تک باشه شبا حوصله ندارم از رختواب برم آب بخورم بیدارش میکنم برام میاره هروقت حوصله غذا پختن نداشته باشم حاضری میاره خونه یا تایم کاریشو تغییر میده منو برسونه باشگاه یا همیشه رو کارتم پول میریزه خیلی احترام مامان بابامو داره ازش هرچی بخوان فراهم میکنه و خیلییییی چیزای دیگه اما درمقابل بدیهایی هم داره مثلا جلو بقیه دوس داره همش به من دستور بده که فلانی اینو بیار برام یا فلانی اونو بیار یا وقتی کسی باشه حرفی بزنم اصلا عمل نمیکنه درحالی که فقط خودمونیم اینجوری نیس😟

2738
آره خوب اصلا نباید خوشبختیتو جاربزنی

واقعا بش اعتقاد نداشتم ولی خیلی برام پیش اومده تو دنیای واقعیم حتی

فقط 3 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد
خیلی بفکرمه شده خودش خوب نپوشه گوشی خوب نگیره دستش ولی کاری میکنه من تک باشم همیشه

وااااااای این خصوصیت خوبو اکثر مردا دارن

انگار عادت کردیم بهش

تامجردیم از خودگذشتگی پدر

بعدازازدواجم همسر

خدا جیب همچین مردایی رو همیشه پر پول کنه انشالله

شاید بی ربط باشه اما اینجا داره ی بارون ناز پرصدا میاد ک عطر خاک و بارون شاهکاری از پنجره میاد تو ، ...

کجایی مگه عزیزم؟

فقط 3 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد
شاید بی ربط باشه اما اینجا داره ی بارون ناز پرصدا میاد ک عطر خاک و بارون شاهکاری از پنجره میاد تو ، ...

الهی ،،ای جــــــانم چقد دوست دارم اینجورهواییو 😍😍 خوشبحالت ... مرسی عزیزدلم ایشالله حاجت دل توهم برآورده بشه ب حق این روزعزیز❤

بـا((خــــــدا)) باش و پــــادشاهی کن❤

شوهرم خیلییییی دوسم داره علاقش بهم حس خوب میده هوامو داره کلی حزف بد نمیزنه به خواسته هام علایقم سلیقه د افتقادم احترام میزاره شداشو بلند نمیکنه و کلی خوبی های دیگه😁من بدی دارم در واقع و امیدوارم منم مث اون بشم 😍

خدایا شکرت💕
2706