2726
عنوان

کیامیان قران حفظ کنیم

884 بازدید | 159 پست

بیاین ازجز یک شروع کنیم روزی یک ایه کیاموافقن باهم حفظ کنیم ازهمین الان..درضمن من خودم حفظ میکنم وکسایی که بلدنیستن راهنمایی میکنم

من دوس دارم ولی متاسفانه خنگم یادم نمی مونه

کاربر عزیز اگه ناراحت میشی رپلایت کنم رپلای دونتو ببند....  یا یه گوشه تو امضات بنویس رپلای نکنین 😵😵😵.   فک میکنی خیلی شاخی رپلایت میکنی بعد میگی باشما نبودم         نخیر نظر دادی باید جواب بشنوی دیر اومدی نخوا زود بری😵شاید برا همین کاراته که اینجایی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
منم خيلي دوست دارم حفظ كنم اما تا بحال كلاس نرفتم و أصولشو نميدونم اگه ميشه يك كم برا توضيح بديد&nbs ...

ببین عزیزم شمابایدباقران عثمان طاها بخونی قران۱۵خطی باصووت اقای منشاوی بخونی..واینکه ایه به ایه بری جلو یه ایه روسه باربخون بعدباصوت دوبارگوش کن بعدباصوت بخون وخودت چشماتوببندوبرای خودت بخون نوشتن هم بی تاثیرنیست

ببین عزیزم شمابایدباقران عثمان طاها بخونی قران۱۵خطی باصووت اقای منشاوی بخونی..واینکه ایه به ایه بری ...

عثمان طه چیه؟

کاربر عزیز اگه ناراحت میشی رپلایت کنم رپلای دونتو ببند....  یا یه گوشه تو امضات بنویس رپلای نکنین 😵😵😵.   فک میکنی خیلی شاخی رپلایت میکنی بعد میگی باشما نبودم         نخیر نظر دادی باید جواب بشنوی دیر اومدی نخوا زود بری😵شاید برا همین کاراته که اینجایی
ميشع بگيد چ جوري حفظ ميكرديد؟

حفظ چهارساله بود، یک روز درمیون میرفتیم و هر جلسه یک صفحه باید تحویل میدادیم، استاد صفحه جدید رو ترجمه و تفسیر میکرد و بعدش ما صفحه قبل رو تحویل میدادیم، حفظش کار سختی نیست، ولی نگهداری محفوظات و دوره کردن خیلی سخته

از همه بانوان سرزمینم میخواهم که مستند انقلاب جنسی را حتما تماشا کنند👌
عثمان طه چیه؟

فرقش با قران معمولی چیه

2706