2733
2734

همه مردا بدن نامردن خیانت میکنن اما خودشون ی زن عالی ایده ال بدون خطا اشتباه هستن اگه شوهرشون عصبی میشه همش گردن خودشه خانومش تقصیر نداره عین ی مجسمه سکوت میکنه کاری نکرده که شوهرش عصبی بشه ..چرا بعضی ها فکر میکنن خودشون فرشته هستن ؟

I HAVE LOVED U FOR A THOUSAND YEARS l"lI LOVE U FOR A THOUSAND MORE

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شاید واقعا فرشتن

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2731

چون گاهی شجاعت قبول اشتباهشون رو ندارن ، گاهی هم واقعا فرشته هستن

پوشیه میزنم هدیه به مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها ، قربة إلی الله🌹 الحمدلله الَّذی جَعَلنا مِن الْمُتَمَسِکینَ بِولایَةِ أَمیرَ الْمُؤْمِنین علیِ بنِ ابی طالب عَلیهِ السَّلام💚👈گر بهای شیعه بودن سر جدا گردیدن است ، ما به عشق مرتضی(ع) تاوان آن را میدهیم ⚪تا بماند تا ابد ذکر علی(ع) بر مأذنه ، هستی و دار و ندار و جانمان را میدهیم 👉🌹

چون عادت کردیم

همیشه همه مقصرن

جز خودمون !!!

همیشه انگشت اتهاممون  ب سمت عالم و آدم  جز خودمون

آخه تغییر دادن خودمون ، خیلی کار سختی  و نیاز ب تلاش داره !!!!

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
2738

چون همیشه همینه اکثرا چه مرد و چه زن اشتباه خودشونو نمی بینن و فکر میکنن طرف مقابل مقصره اگ اینجا سایت مردا بود مشابهشو می دیدی و فکر میکردی همش تقصیر زناست

کاش می شد تمامِ آدم های غمگین و تنهایِ جهان را در آغوش کشید ، برایشان چای ریخت ، کنارشان نشست و با چند کلامِ ساده ، به لحظاتشان رنگِ آرامش پاشید و حالشان را خوب کرد کاش می شد این را قاطعانه و آرام در گوشِ تمامِ آدم ها گفت که غم و اندوه ، رفتنی است و روزهای خوب در راه اند که حالِ دلِ همه مان خوب خواهد شد ...اندکی صبر ...اندکی تحمل ... ♥️.                            من از دستت ندادم،با دست پر برمیگردم یه روزی...وقتی خورشیدو میخوای،یه وقتایی رو بایدم بسوزی

توبیشعور بودن۷۰درصد مردای ایرانی هیچ شکی نیست😊

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙
2706