2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

بهترین حس دنیارو داشتم انگار رو ابرا بودم

الان پسرم قلبمه دقیقا انگار قلبم بیرون بدنم زندگی میکنه نفسم به نفسش بنده 

هرثانیه شکر خدارو میکنم که پسرم و داد بهم

و دوباره مادر شدن زیباترین حس جهانم شد 

دخترم رو دادن بغلم حسی نداشتم چون زایمانم سخت بود.ولی آوردنش تو اتاق از شباهتش ب خودم خنده ام گرف الانم دوسش دارم.پسرمو راحت زایمان کردم ولی بستری شد فوری ندادن بغلم.الان هردومون بهم وابسته ایم.

خدایا دلم معجزه می خواهد از آن معجزه هایی که به هنگامه ی وقوعش، خدایا دوستت دارم و خدایا شکرت میان هق هق گریه هایم گم شود ... خدایا دلم معجزه می خواهد معجزه ای در حد خدا بودنت ... CafeMom Tickers
2714

هیچ لحظه ای استرس زا تر و هیجان انگیزتر از زمانی که بچه تو اتاق عمل به دنیا اومد و نشونم دادنش نبود اینکه آیا بدون مشکل هست یا نه. من همیشه از این میترسیدم بچه هام روی صورت یا دستشون ماه کرفتگی داشته باشن

من بهت احترام میزارم شما هم احترام من رو نگه دار
بهترین حس دنیارو داشتم انگار رو ابرا بودم الان پسرم قلبمه دقیقا انگار قلبم بیرون بدنم زندگی میکنه ن ...

اسم پسملت شایانه؟😀

بعده ۶سال چشم انتظاری...خدایا ممنونم واسه هدیه ای که بهم دادی خودت مراقب حسینکوچولوی من باش😍😍❤❤تولد٢٦/٦/٩٨

بهترین حس دنیا بود.

وقتی صدای گریه شو شنیدم.

پسر من کلا از این بچه های پردردسر هست. همش این دکتر اون دکترم.

گاهی میگم کاش ازدواج نمی کردم. پیر شدیم منوهمسرم از دستش.

اما واقعا نفسم به نفسش بنده.

خیلی دوستش دارم.

به‌خصوص وقتایی که خودشو لوس می‌ کنه تمام خستگی دنیا از تنم درمیره.

ان شاءالله همه بچه های دنیا صحیح و سلامت باشن. 

دخترم رو دادن بغلم حسی نداشتم چون زایمانم سخت بود.ولی آوردنش تو اتاق از شباهتش ب خودم خنده ام گرف ال ...

اخی عزیزم من سزارین زایمان کردم بچمو اوردن روصورتم قیافشو ندیدم ی پرستار گفت میخوای ی چیزی بزنم بهت بخوابی گفتم ن بچمو میخوام ببینم باباشم دید ک شبیهشه ذوق میکرد

تو شوک بودم باور نمیکردم مامان شدم فک میکردم یه شوخیه بزرگه عاشقشم از شوهرم بیشتر دوستش دارم افسردگی بدش گرفتم میگفتم تنها باشم با بچم برم ولی شوهرمو نبینم الان خوبم ♥️جفتشونو دوست دارم بیشتر دخترم 😍😍😍

پرواز را بخاطر بسپار پرنده مردنیست❤️
2706