2737
2734
عنوان

داستان واقعی که اگه بخونیدش عاشق حیوونا میشید😍😁

| مشاهده متن کامل بحث + 687 بازدید | 91 پست

واییی عزیزمممم من حیوون نداشتم ولی انقد خوب توضیح دادی قشنگ رفتم تو فضای داستانت😍خوب یه حیوون خونگی دیگ بگیر که بشه نگهداریش مثلا خرگوش...من اصلا نمیتونم دست بزنم از نبضشون یجوری میشم ولی همشونو دوست دارم

کاش می شد تمامِ آدم های غمگین و تنهایِ جهان را در آغوش کشید ، برایشان چای ریخت ، کنارشان نشست و با چند کلامِ ساده ، به لحظاتشان رنگِ آرامش پاشید و حالشان را خوب کرد کاش می شد این را قاطعانه و آرام در گوشِ تمامِ آدم ها گفت که غم و اندوه ، رفتنی است و روزهای خوب در راه اند که حالِ دلِ همه مان خوب خواهد شد ...اندکی صبر ...اندکی تحمل ... ♥️.                            من از دستت ندادم،با دست پر برمیگردم یه روزی...وقتی خورشیدو میخوای،یه وقتایی رو بایدم بسوزی

ای جان چه داستان بامزه ای

من یه جفت همستر داشتم عاشقشون بودم تا اینکه به سن بلوغ رسیدنو شروع کردن به تولید مثل😨خدا بده برکت ماهی 12تا بچه میذاشتن نمیدونستم چیکارشون کنم مامانم وقتی مدرسه بودم همه رو رد کرده بود بعداز 17.18 سال باز دلم هواشونو کرده😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من یه گریت دین داشتم این مدلی بود با اون هیکل گندش تا از دور منو میدید میدویید میاومد سرشو میزاشت رو پام 

وقتی مرد دیگه سعی کردم به هیچ سگی وابسته نشم واقعا داغون شدم اینقدر که این سگ با محبت بود  

بین جمعی که نشستند قضاوت بکنند ؛ کاش میشد که کمی هم به خدا جا برسد...
2728
ای جان چه داستان بامزه ای من یه جفت همستر داشتم عاشقشون بودم تا اینکه به سن بلوغ رسیدنو شروع کردن ب ...

دوستم همستر داشت میگفت بچه هاشو میخوره🙈🙈همستر شما اینکارا رو نمیکرد؟

من یک فروند خرگوش گوگولی داشتم وقتی بچه بودم ، عااااشقش بودم ، یه تکه نون تافتون میگرفتم ی طرفش رو ا ...

مرسی عشنگم😍:)))

هَرجا هَوا مُطابِقِ مِیلَت نَشُد بُرو ...فَرقِ تُو با دِرَخت هَمین پایِ رَفتَن است ...!
من خیلی خیلی حیوون دوس دارم  اما حاضر نیستم ازشون نگهداری کنم  چون فکر میکنم خیلی وابستگ ...

ولی ارزششو داره☹😍☹😍☹

هَرجا هَوا مُطابِقِ مِیلَت نَشُد بُرو ...فَرقِ تُو با دِرَخت هَمین پایِ رَفتَن است ...!
2738
ولی یه چیزی بگم همسایه دیوار به دیوار ما مرغ و خروس دارن  یعنی دیوانه شدیم‌ما از سروصدای اینا ...

واسه من کم میخوند ... فقط نماز صبح و غروب آفتاب ☹😂

و وقتایی ک کارم داشت هم میخوند ولی میرفتم پیشش ساکت میشد 😞 

2706