2726
عنوان

داستان واقعی که اگه بخونیدش عاشق حیوونا میشید😍😁

| مشاهده متن کامل بحث + 687 بازدید | 91 پست
من دوتا گربه دارم فقط اونایی که حیوون دارن میدونن چقدر ارامش تو خونه میارن

من خیلی خیلی حیوون دوس دارم 

اما حاضر نیستم ازشون نگهداری کنم 

چون فکر میکنم خیلی وابستگی میاره و اگه خدایی نکرده اتفاقی براشون بیوفته آدم اذیت میشه

خودت باش   مگه خودت چشه   والا   
چرا اسم خواهرمو گذاشتی رو جوجه؟ فریبا

دقیقا اسم منم سمیراس😂😂😂😂

⚘الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم⚘🌷تیکر تولد دوساله شدن دخترمه💋 خدایا مراقب خانواده ام باش. فقط بخودت خدایا توکل میکنم میدونم که هوای دخترو خانوادمو داری💚💙❤💛💟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خیلی قشنگ نوشتی خوشمان امد😍

⚘الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم⚘🌷تیکر تولد دوساله شدن دخترمه💋 خدایا مراقب خانواده ام باش. فقط بخودت خدایا توکل میکنم میدونم که هوای دخترو خانوادمو داری💚💙❤💛💟
خیلی بامزه ای تو مهربونی اونایی که حیوانات دوس دارن خیلی آدمای مهربونین به نظرم

جیگررررت😍

هَرجا هَوا مُطابِقِ مِیلَت نَشُد بُرو ...فَرقِ تُو با دِرَخت هَمین پایِ رَفتَن است ...!

من از سگ و گربه به شددددت میترسم ولی وااای عاشق پرنده هام.خیییلی دوسشون دارم. الانم کلی فنچ دارم😊😊 همسرمم عشق حیوونه اما بخاطر من فقط پرنده میاره خونه. یه مدتم یه عالمه جوجه کاکلی گرفته بود حدود 10 تایی بودن. ولی بعد فروختشون😢 منم خیلی وابسته میشم واسه همین دوس ندارم بگیرم. اخه جوجه هام که میمردن خیلی گریه میکردم

عاااخ دقیقاااا مسخره میکنن بقیه آدمو😐

بقیه اگه خیلی عاقل بودن زورشون به این زبون بسته ها نمیرسید بیخیال

من در جستجوی تکه ای از آسمـــــان پهناور هستم که از انبوه اندیشه های پست تهی باشد.🦋✨

عزیزم تو تل.گرام به کلیپی بود که یه زن انگلیسی هر روز برا یه کبوتر دونه میریخته بعد از وفاتش پسرش تعریف میکرد که هر وقت می رفته قبرستون کبوتر میومده بدرقه پسرش و اونا تا قبر پیرزنه میرسونده و بعد دور قبرش هی پرواز میکرده توکلیپ هم دقیقا همینجور بود!!!

ما هم بچه بودیم جوجه کوچولو میگرفتیم و بزرگ میکردیم اونوقت حیاط داشتیم حالا که نداریم 😕 اما شوهرم عاشق پرنده و مرغ و جوجه هاست ولش کنم میخره با خودش میبره تو رختخواب

من خیلی خیلی حیوون دوس دارم  اما حاضر نیستم ازشون نگهداری کنم  چون فکر میکنم خیلی وابستگ ...

همینطوره عزیزم

خیلی عزیز میشن برای ادم 

ولی از لحاظ روحی هم باید اماده بود چون نهایت عمرشون ۱۵ تا ۲۰ ساله

ولی واقعا فرشته های خدا هستن

من در جستجوی تکه ای از آسمـــــان پهناور هستم که از انبوه اندیشه های پست تهی باشد.🦋✨
2706