2733
2734
دقیقاچون من خودم هم مطلقه هستم فقط براصیغه میخوان ادموببخشیداخواهریامعذرت قبولم نمیکنم به ادم حرف بد ...

غلط،میکنن اونایی که این حرفو بهت میزنن خیلی ناراحت شدم اونا عوضین مرد نیستن هرزه ها بزنی تو دهنشون 😑

خدایا داده ونداده ات راشکر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره دوستمون که گفت پسر میره میگیرتشون درسته.

شرایط اینجور خانوما یکم پیچیده تره باید همش مواظب باشن کاری نکنن که کسی فکر بد کنه. درسته. ولی اتفافا خیلی پسرا اینجورن

فامبل مامانم میگه فقط زن میگیرم دختر نمیخوام ناز کنه برام زن میخوام که بلد باشه زندگیو

تو کوچه مامانم اینا سه تا بودن هر سه تا هم عروس شدن یکیشون دو تا بچه داره خانمه زن پسرخاله اش شده

یکیشون هم زن یه پسر مجرد دندان پزشک شد

یکی دیگه هم نوه ی همسایه مامانم بود که با یه پسر پزشک تو تهران آشنا شد ازدواج کرد پسره همه خانوادش دکترن و پولدار

خدایا میشه سال‌99 رو حذف کنیم دوباره نصب کنیم آخه این ویروس داره🥺😬
2728
كي اينو گفته شايد مرداي اطراف شما اينجورين همچين چيزي نيست مگه گناه كرده يه انتخاب اشتباه كرده🤬

تو شهر ما بله یکیو میشناسم که طلاق گرفت خانومه بعدشم دیگه از فامیل پسر مجرد خواستگاریش نرفت فقط مردای مسن وزن دار که اینام برا هوسشون بوده دیگه😔😔😔

تیکر ارزوی دختر دارشدنم 😍 یه دختر مو فرفری😍
بااحترام به خانومای مطلقه  چون زن مطلقه رو مردا فقط برا صیغه میخوان چندساعت یا فقط چندروز😞😟

این حربتون خیلی زشت بود اون کلمه با احترامتون هم به هیچ عنوان توجیهش نمیکنه

برا حامعه که زن ها پشت سر هم جنسشون این رو میگن باید متاسف بود و از مردها هم توقعی نداشت

تیکر رسیدن به آرزو هامه.....سعی کن آنقدر کامل باشی که بزرگترین تنبیه تو برای دیگران گرفتن خودت از آنها باشد!  😊😊😊
2738

شوهرم زن بازکثیف عوضی بودمن کاری نکردم خونه نمیومددست بزن داشت خانواده ش کثیف بودن اخرهم ولم کردتقصیرمن چی بودکه الان این حرف هاروبایدبشنویم محکوم به تنهابودن باشم

سسس
پسر فامیل شوهرم رفته یکی گرفته طرف یه سالم زندگی کرده اووووففف پسره رو قشنگ خام خودش کرده همه هم م ...

نفهمیدم؟ الان عروسه رو رو سرشون حلوا حلوا میکنن یا میگن رفته دور زده بلده؟؟ 

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 

متاسفانه رفتار نادرست و خارج چهارچوب عده ای خانوم مطلقه باعث ایجاد تفکر منفی توی ی سری افراد شده ، اما علت طلاق واقعا مهمه برای ازدواج با کسی ک جدا شده . 

ب نظرم هر کی طلاق میگیره اگ دلیلش منطقی و راست باشه ، حق ادامه زندگی داره و داشتن ی زندگی قشنگ 😇

پوشیه میزنم هدیه به مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها ، قربة إلی الله🌹 الحمدلله الَّذی جَعَلنا مِن الْمُتَمَسِکینَ بِولایَةِ أَمیرَ الْمُؤْمِنین علیِ بنِ ابی طالب عَلیهِ السَّلام💚👈گر بهای شیعه بودن سر جدا گردیدن است ، ما به عشق مرتضی(ع) تاوان آن را میدهیم ⚪تا بماند تا ابد ذکر علی(ع) بر مأذنه ، هستی و دار و ندار و جانمان را میدهیم 👉🌹
این حربتون خیلی زشت بود اون کلمه با احترامتون هم به هیچ عنوان توجیهش نمیکنه برا حامعه که زن ها پشت ...

من کلمه ی زشتی به کار نبردم اگه بود خود استارتر میگفت من واقعیت وچیزی که گفته میشه رو گفتم باتشکر کافیه بحث رو کشش ندید من از تاپیک میرم 

تیکر ارزوی دختر دارشدنم 😍 یه دختر مو فرفری😍
2706