2726
برا اینکه ی عده مریضن اخه تو ک با شنیدن ی داستان ترسناک شلوارتو خیس میکنی مجبوری بیای تو همچین تایپ ...

دقيقااا

شنيده بودم يه عده اي  كنترل ادرارشونو ندارن

اما نميدونستم نميتونن انتخاب كنن تو كدوم تاپيك نرن

فك ميكردم همه آدما از قدرت اختيار برخوردارن

اما يه عده انگار....

متاسفانه بى فرهنگى و بى دركى تو نى نى سايت هم رسوخ كرده...وقتى من عنوان بالاى تاپيكم ميزنم ومشخص ميك ...

واقعا فازشون نامعلومه

اینجا ی عده ب طرز عجیبی با کسی ک تاپیک میزنه دنبال خصومتن

😕😕😕😕لیاقتشون تاپیکای سرکاری و خیانت و این چیزاس

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
دقيقااا شنيده بودم يه عده اي  كنترل ادرارشونو ندارن اما نميدونستم نميتونن انتخاب كنن تو كدوم ...

واقعا كنترل ندارن رو اراده شون

شاد بودن یک انتخاب است؛ نه صرفاً یک احساس!
واقعا فازشون نامعلومه اینجا ی عده ب طرز عجیبی با کسی ک تاپیک میزنه دنبال خصومتن 😕😕😕😕لیاقتشون ت ...

آره ...ديگه علاقه اى به نى نى سايت هم ندارم..يه تاپيكى ميزنم كه كلا كاربريمو حذف كنن...اينجا هم اون فضايى كه دنبالش بودم نداره

حالا دوباره بگیدبترسیم‌یکم... ترس خونمون کم شده

بى فايدست...ميدونى ديشب چقدر بچه ها زحمت تايپ كشيدن داستان هاشون و نوشتن؟؟من آخرين بار كه نگاه كردم ٤٢صفحه نظر بود.....

الان بگن بازم همون اتفاق ميفته..

بى فايدست...ميدونى ديشب چقدر بچه ها زحمت تايپ كشيدن داستان هاشون و نوشتن؟؟من آخرين بار كه نگاه كردم ...

آخی عزیزم...

واقعایه سری هااینجافوق العاده بی ادبن...من‌اصلانمیفهممشون...

تایه تاپیک میره توپربازدیدابووووم می ترکوننش میترسن‌به استارترش مدال بدن اوناجابمونن

امروز برای اولین بار تپش های قلب کوچیکتوشنیدم وباورم شدکه تو وجودمی...
آخی عزیزم... واقعایه سری هااینجافوق العاده بی ادبن...من‌اصلانمیفهممشون... تایه تاپیک میره توپربازد ...

آره متاسفانه منم تصورم همينه كه چنين فكرى ميكنن😕

بى فايدست...ميدونى ديشب چقدر بچه ها زحمت تايپ كشيدن داستان هاشون و نوشتن؟؟من آخرين بار كه نگاه كردم ...

اره دوباره بگو ما منتظريم

به زودی 😍😍حتما حتما در این مکان تیکر بارداری واقعی نصب میگردد😁😍😍😍😍😍😍😍 اهای شمایی که داری این امضا رو میخونی انشاالله به زودی بی بی چکت مثبت بشه😁 حتی شما دوست عزیز مجرد🤦‍♀️😊 البته اول ازدواج (یه صلوات  مهمونم کن مرسی)
2706