2733
2739
عنوان

شماره تو گوشی همسرم

387 بازدید | 32 پست

خانمای عزیز دیشب گوشی همسرم دستم بود دیدم که شماره ی دختری که قبل ازدواج بهش علاقه داشته تو گوشیشه بهش گفتم از کجا اومده تو گوشیت گفت نمیدونم البته با خنده و شوخی گفت و اینکه قبلا هم که عقد بودیم دیدم که تو جستجوهای اینستاش اسم دختره هست یعنی دنبال پیج دختره بود که اونموقع هم گفت فقط یه کنجکاوی ساده بوده میخواستم پیجشو ببینم فقط. ذهنم درگیره این موضوعه بگین چیکار کنم که آروم شم. در ضمن دختره ازدواج کرده 

و یه چیز دیگه دوران عقدمون رفتم سر کتاب دفترهای مجردیش دیدم که از اون دختره هم خاطره نوشته که زنگ زد و این چیزا اون موقع هم گفت من دیگه هیچ حسی بهش ندارم و کلا متنفر شدم ازش ولی باور نمیکنم من 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یا دوسش داره همچنان یا فقط کنجکاوی بوده...ولی به هر حال بهش فکر میکنه دیگه حواست باشه

جهل و تعصب آنقدر قدرتمند است که میتواند جنگ را به صلح،و بردگی را عین آزادی جلوه دهد.
2728
2738
و یه چیز دیگه دوران عقدمون رفتم سر کتاب دفترهای مجردیش دیدم که از اون دختره هم خاطره نوشته که زنگ زد ...

خودت عشق نداشتی؟برای کنجکاوی سرچ نمیکنی من اسم دوستای بابامم سرج میکنم فضولیم گل میکنه عکشا و وضعیتشونو ببینم حتی توه هاشونو هههههههخخخخخ

💛یه صلوات بفرس خونه پربرکت بخریم🏠🏠🏡
2706