2726
عنوان

جوش

258 بازدید | 30 پست

سلام دوستان گرامی

من حدود 5سالی هست که فقط و فقط پیشونیم جوش میزنه جوشها هم دردناک وچرکی و بزرگن 😢

متخصص پوست هم رفتم ولی با تمام شدن دوره درمان دوباره جوش ها برگشتن حتی جای جوشها هم میمونه

واقعا دیگ خسته شدم دیگ نمیدونم چکار کنم. همین الان هم یکی شرو کرده ب بزرگ شدن 😐😐😐

راه حلهای زیادی انجام دادم یخ گذاشتم هم خوب نشده

توروخدا کمکم کنید💖🌹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اگ طبع ت گرمه آبجی جونم نباید گرمی جات بخوری . 

در مورد جوش من پماد ان ان رو سالهاست میزنم الحمدلله قیمتی نداره و پوستمم هذا من فضل ربی خیلی خوب و بدون جوشه 😇

پوشیه میزنم هدیه به مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها ، قربة إلی الله🌹 الحمدلله الَّذی جَعَلنا مِن الْمُتَمَسِکینَ بِولایَةِ أَمیرَ الْمُؤْمِنین علیِ بنِ ابی طالب عَلیهِ السَّلام💚👈گر بهای شیعه بودن سر جدا گردیدن است ، ما به عشق مرتضی(ع) تاوان آن را میدهیم ⚪تا بماند تا ابد ذکر علی(ع) بر مأذنه ، هستی و دار و ندار و جانمان را میدهیم 👉🌹

موهاتو چتری بزن

یه لحظه صبر کن رفیق لا به لای شلوغی و کلافگی و سخت گرفتن هایزندگی خواستم یه چیزی بهت بگمیه نگاه به پشت سرت بندازمثل همه ی روزایی که گذشتاین روزا هم میگذره‌خواستم بگم حواست هست دیگه؟!ما یک بار زندگی میکنیمحالا ادامه بده :)
2706