2726
عنوان

شب قدر

168 بازدید | 30 پست

خانوما دو نفر از همسايه هامون دلمو خيلي شكستن ، هر كاري كردم نتونستم ببخشمشون. همش دلم ميخاد حالشونو بگيرم. يعني امشب خدامنو نميبخشه؟ 

خيلييييي دلخورم ازشون

عزیزم ببخششون اگه نبخشی فرق تو با اون دوتاچیه 

بجاش دعاشون کن تا خدا هدایتشون کنه اجازه نده مثل اونا باشی 

تمام عالم فدای ائمه.تویی که علیه اسامی ائمه میگی فردوسی شاعر و حماسه سرای بزرگ ایرانی رو میشناسی؟همون که نماد ادب وفرهنگ ایران هست ،میدونی اسمش چیه ؟ ابوالقاسم 🤭آره گلم فردوسی یه ایرانی اصیل هست وکل جهان ایران رو بافردوسی میشناسن اما اسمش عربیه و با اون مقامش ادعای امثال تو رو نداشت پس تربیت نداشتتو نشون نده.  تو نه تنها روشنفکر نیستی بلکه اصلا اهل تفکر هم نیستی و باعث میشی آبروی روشنفکرهای واقعی مثل آقای گاندی بره هرجای دنیا بگی به اسم روشنفکر تو مجازی علیه خدا و اعتقادات مذهبیون میگی بهت میخندن .درحدی نیستی که رو حرف خدا حرف بزنی و علیه ائمه بگی فقط خودت حقیتر میشی خدا خودش فرموده دنیارو واسه خاطر حضرت محمدو حضرت زهرا و مولاعلی و فرزندانش آفریدم آخرش هم همه چی میرسه به وارث حقیقی غدیر به حضرت مهدی.امروز هم نهضت عاشورا ادامه داره و پیروان یزیدو قاتل حضرت زهرا دارن ازشون جلو میزنن اما روسیاهی واسه زغال میمونه .خدایا شکرت که من از دشمنان ائمه و یزیدی و پیرو قاتلین و خائنین نیستم .لعنت خداوند بر تمام دشمنان ائمه و لعنت بر قاتلان آقا امام حسین . .پیامبر اکرم صلی الله علیه وآله می فرماید: علی با حق و حق با علی است و از هم جدا نمی شوند تا در کنار حوض کوثر در قیامت بر من وارد شوند .حضرت حیدر به نام فاطمه حساس بود/ خلقت از روز ازل مدیون عطر یاس بود/ ای که ره بستی میان کوچه ها بر فاطمه /گردنت را می شکست آنجا اگر عباس بود .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

منم امشب اون کسی که تمام مال و اموالمو خورد نفرین کردم نمیدونم کارم درست بود یا نه ! ولی میدونم حق من و شوهرم خوردن نداشت

مادرم شماره نظام مهندسی ندارد ولی از من ویرانه با حرف هایش یک آدم نو میساز

منم خیلیا دلمو شکستن امشب دعا کردم انقدرخدا بهشون شادی بده که ما رو نبینن بخوان اذیتمون کنن

شادی روح مادرشوهرم صلوات بفرستید  اَستَغفِرُالله رَبّی وَ اَتوبُ اِلَیه 

تو قرآن یه آیه خوندم که میگفت اگر کسی بهتون بدی کرد در حدی که بدی دیدید انتقام بگیرید ولی اگه به خدا بسپارید بهتره ... منظورم اینه که به بخشش خدا ربطی نداره اگه اونایی که بدی کردن رو نمیتونی ببخشی

♡مهربونم میشه یه صلوات مهمونم کنی♡🌹 لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ🌹

نمیدونم من چرا اینجوری شدم

کلا همه چی رو از دست دادم قران سر گذاشتن همه چی.تازه اخرشم با شوهرم حرف زدم یه چیزی گفت با یه کسی که دلم رو شکونده بود داغ دلم تازه شد کلی گریه کردم.

عجب شب قدری بود برام😥

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 
ببخش برکاتشو تو زندگیت میبینی ما اینهمه گناه میکنیم بازم خدا مار ومیبخشه ما چرا نبخشیم عزیزم

عزيزم ميدوني ميخام ببخشم ولي دلم خيلي شكسته در كل... يه طعنه هايي بهم زدن در مورد پدر نداشتنم و اينا...

خيلي ميخام ببخشمشون ولي دلممم خيلي شكسته

عزیزم از ائمه الگو بگیر حضرت علی قاتل خودشو میبخشه 

شما بخاطر خدا و حضرت علی اون دوتارو ببخش و براشون دعاکن که کائنات هزار برابر دعای خیرتو بخودت برمیگردونن 

فقط رضای خدارو درنظر بگیر ،مثل اونا نباش 

دعاشون کن که درست بشن و دل نشکونن 

الهی خدا امشب بحق مولاعلی هرحاجتی داری بده بهت  

تمام عالم فدای ائمه.تویی که علیه اسامی ائمه میگی فردوسی شاعر و حماسه سرای بزرگ ایرانی رو میشناسی؟همون که نماد ادب وفرهنگ ایران هست ،میدونی اسمش چیه ؟ ابوالقاسم 🤭آره گلم فردوسی یه ایرانی اصیل هست وکل جهان ایران رو بافردوسی میشناسن اما اسمش عربیه و با اون مقامش ادعای امثال تو رو نداشت پس تربیت نداشتتو نشون نده.  تو نه تنها روشنفکر نیستی بلکه اصلا اهل تفکر هم نیستی و باعث میشی آبروی روشنفکرهای واقعی مثل آقای گاندی بره هرجای دنیا بگی به اسم روشنفکر تو مجازی علیه خدا و اعتقادات مذهبیون میگی بهت میخندن .درحدی نیستی که رو حرف خدا حرف بزنی و علیه ائمه بگی فقط خودت حقیتر میشی خدا خودش فرموده دنیارو واسه خاطر حضرت محمدو حضرت زهرا و مولاعلی و فرزندانش آفریدم آخرش هم همه چی میرسه به وارث حقیقی غدیر به حضرت مهدی.امروز هم نهضت عاشورا ادامه داره و پیروان یزیدو قاتل حضرت زهرا دارن ازشون جلو میزنن اما روسیاهی واسه زغال میمونه .خدایا شکرت که من از دشمنان ائمه و یزیدی و پیرو قاتلین و خائنین نیستم .لعنت خداوند بر تمام دشمنان ائمه و لعنت بر قاتلان آقا امام حسین . .پیامبر اکرم صلی الله علیه وآله می فرماید: علی با حق و حق با علی است و از هم جدا نمی شوند تا در کنار حوض کوثر در قیامت بر من وارد شوند .حضرت حیدر به نام فاطمه حساس بود/ خلقت از روز ازل مدیون عطر یاس بود/ ای که ره بستی میان کوچه ها بر فاطمه /گردنت را می شکست آنجا اگر عباس بود .

خیلیا دل خیلیارومیشکنن کاش همه ادما بجای اینکه همه انگیزه وهدفشون نابودی زندگی بقیه باشه کاش روزندگی خودشون تمرکزمیکردن مطمئناخیلی خوشبخت تربودن اماافسوس 

منم امشب اون کسی که تمام مال و اموالمو خورد نفرین کردم نمیدونم کارم درست بود یا نه ! ولی میدونم حق م ...

من نفرين نكردم ولي چون طعنه هاشون مربوط به پدر بالاي سرم نداشتنم بود ؛ خيلي دلم شكست . نميدونم نفرين بود يا چي ولي خب گفتم ياعلي شما هواي يتيما رو داشتين هميشه...

2706