2737
2734
عنوان

بیاین نظر بدین حق دارم ازشوهرم دلخوربشم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1290 بازدید | 83 پست
چه با افتخارم تعريف كرده حق داري ولي من معتقدك پدر زن نبايد با داماد صميمي باشه حتي بهترين د ...

آره واقعااااا تجربه نداشتیم که من دختر اولم 

پسرم نداشته بابام

باهاش صمیمی شد

میشه واس سلامتی مامانم یه صلوات بفرستین ❤ فداتون بشم 💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره به بابات بسپر  يجوري كه باباتون ناراحت نشن بگو يه مدت بهش اعتنا نكنين بهش رو ندين&nb ...

واقعا منم گاهی به همین نظر میرسم

کلا خانوادکی مغرورن  مردخوبیه شوهرم ولی امان ازغروررررش

کاش پدرت چیزی نگه بهش درباره این چیزا که ایشون این رفتار زشت رو انجام بده و با افتخار بیاد تعریف کنه.واقعا اعصابم یهم ریخت سر صبح ،بهت کاملا حق میدم عزیز

اسپویل فقط پدرم که چند سال پیش گفت تو هیچ گوهی نمیشی               ممنون پدرجان (:
2731
بابا و شوهر منم سر چیزای بیخود هی میپرن به هم اونسری به شوهرم میگم به قرآن من اخرش از دست این دعواها ...

منم همینطور قشنگ عصبی شدم

یکم حرص میخورم قلبم به شدت میزنه

انگار میخاد بترکه

دستامم یخ میکنه به لرز میفتم

بیشترم به خاطر وسط بودن بین خانواده وشوهرم

هیچ وقت نذاشتم شوهرم یک کلام بالا و پایین بگه ب بابام و مامانم ی بار گفت طوری برخورد کردم ک هنوز خجا ...

چیکارکردی

من گاهی خب حق باشوهرمم هس اون موقع چیکار کنم بنشطرت

اینک کی حق داره ، خیلی سخته ، چون بالاخره همسرت کارشو بلده نیازی نمیبینه کسی براش تعیین تکلیف کنه ب ...

دقیقا همینجوره

شوهرم به شدت خودشو قبول داره 

2738
دقیقا همینجوره شوهرم به شدت خودشو قبول داره 

توام خودت رو قبول داشته باش آبجی نازم 😇 گرچه مردهایی ک اطمینان دارن بسیار کامل هستن جالب هستن اما زن ها گاهی خودشون رو دست کم میگیرن ک جالب نیست . 

پوشیه میزنم هدیه به مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها ، قربة إلی الله🌹 الحمدلله الَّذی جَعَلنا مِن الْمُتَمَسِکینَ بِولایَةِ أَمیرَ الْمُؤْمِنین علیِ بنِ ابی طالب عَلیهِ السَّلام💚👈گر بهای شیعه بودن سر جدا گردیدن است ، ما به عشق مرتضی(ع) تاوان آن را میدهیم ⚪تا بماند تا ابد ذکر علی(ع) بر مأذنه ، هستی و دار و ندار و جانمان را میدهیم 👉🌹
نگران نباش عزیزم دلم برات خیلی گرفت خیلی وای نمیدونی امشب کلا حالم خیلی غریبه

ممنون گلم حالا تازه ازحرمم اومده بودیم

بخاطر من رفتیم حرم چون خیلی خسته بود ولی من دلم شکسته بود واس مریضی مامانم

گف میبرمت حرم ولی سرسفره اونجوری کرد دلم شکست

شوهرش نمیفهمه نگاه پدر خانومش پدرانس؟؟ از این مردای غد متنفرم خدا میدونست سر راهم نزاشت 

دقیقاااااا نمیفهمه حتی برخوردش با بابای خودشم همینه

اره درست میگی ادبیات شوهرت درست نبوده ولی درمورد اینکه میگه چرا بهش گفته نغازه رو زود بستی من حق رو ...

شوهرمم همینه اخلاقش کلا بهم میریزه

چیکارکردی من گاهی خب حق باشوهرمم هس اون موقع چیکار کنم بنشطرت

3 ماه قهر کردم البته ما عقدیم

سوخت!تمام ارزوهایم!کاخ رویاهایم!سوخت!خاکستر شد!اما از دل آن خاکستر دلم جای شکستن الماس شد!
2706