2737
2734
عنوان

بیاین نظر بدین حق دارم ازشوهرم دلخوربشم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1290 بازدید | 83 پست

نباید میگفت لاقل بعد سحری باید میگفت غصه نخور حتما بابات از جای دیگه نون گرفتن ولی خیلی بدجنسی کرده شوهرت هر چی مونده بود نصف میکرد باهاش

دوتا دختر ناز خدا بهم داده که عاشقشونم و همسرم را بسیار دوست میدارم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بگردم برات عزیزم دختر هرچی باشه باباییه ولی ناراحت نکن خودتو 

پدرشوهرمنم مدام به پسرش میگه زودبیا،زود مغازه رو نبند جاریم ناراحت میشه 

اشکال نداره یه کاری کن کدورت بینشون رفع بشه

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
حتی اگر حقم با شوهرت باشه مگه میشه یه دختر بابایی باشه و دلخور نشه😢

دقیقا مخصوصا ک الان مامانمم مریضه دلم شکسته😢

میشه واس سلامتی مامانم یه صلوات بفرستین ❤ فداتون بشم 💙
2731

ببین این یه قانونه که مردوزن هرکدوم طرف خانواده خودشوبگیره.منم اوایل خیلی شوهرم توهین میکرد به خانوادم ولی صبربه خرج دادم وبه روم نیاوردم که مثلا زندگیم حفظ شه ولی شوهرم کذاشت پای حق به جانبی خودش وبیشترش کرد.الانم خیلی دلم شکسته ازش واونم ادامه میده.نبایدخیلی بهش میدون بدی حتی اگه حق باشوهرته ولی برو به بابات بگو کمتر به شوهرت گیربده وحرف بزنه باهاش

توکل به خدا . . .
آره میدونم نون گرفته ولی خب بخدا حتی یه لقمه نونم نخوردم  مگه چی گف بابام😥

ولی خدایی خیلی اعصاب خورد کنه یکی هی بگه این کار و کن اون کارو کن 

منم چند ساااله اشپزی تو خونه کار منه بعد میخوام یه چیزی درست کنم مامان بزرگم میگه اینجوری کن اونجوری نکن اعصابم خورد میشه حرص میخورم.تازه من دخترشم دیگه از داماد چه انتظاری دارید 

و صبوری مرا کوه تحسین میکرد...!
ادم بی ادب چوب بی ادبیش رو همین دنیا میخوره  فردا اونم دوماد دار میشه

بله  صدهابار بش گفتم ولی قبول نمیکنه فک میکنه کارش درسته

میگ خداکنه دامادم مثل من باشه

2738

بچه ها فداتون بشم ک اومدین آرومم کردین

میشه تاپیک قبلیمو بخونین واگ دکترخوب تومشهد واس آسم سراغ دارین معرفی کنین

2706