2726
عنوان

سن ازدواج

| مشاهده متن کامل بحث + 1013 بازدید | 140 پست

سلام استارتر 

باازدواج زیر هجده سال مخالفم ولی بالای هجده خوبه چون وقتی توی سن زیر بیست سال ازدواج انجام بشه همه به اندازه سن زوج ازشون انتظار دارن یعنی از یه دختر هجده ساله که عقد کرده به اندازه یه دختر بیست وشش ساله انتظار ندارن 

اگه اینجور باشه ازدواج توی سن پایین میتونه مفید هم باشه

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فرهنگاي بد باعث شده دخترارو توو بچگي عروس كنن مطمئنا الان خيلي ها هم ناراحت ميشن ولي حقيقت عوض نميش ...

لایک 

اون جمله معروف متاسفانه جا افتاده

دختر ک رسید ب ۲۰ باید ب حالش گریست

مرد میتونه ۵۰ سالگیم ی دختر ۲۰ ساله بگیره اما دختر ۳۰ ب بالا شادابیشو ازدست داده و از این قبل حرفهای بیهوده

خودت باش   مگه خودت چشه   والا   
سلام استارتر    باازدواج زیر هجده سال مخالفم ولی بالای هجده خوبه

من ۲۱ ازدواج کردم

الان ۲۷ سالمه احساس میکنم زود بود

البته اگه سن الانم بود ازدواج نمیکردم دیگه

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا
2728
خب چیزی که اعلام میکنن تو کل جامعه اس  نی نی سایت بخش کوچیکی از جامعه اس دوستای شوهرم ۳۲ ساله ...

من شوهرم همش۳۱سالشه همش احساس پیری میکنه نمیدونم چجوری بفهمونم بهش ک تازه جوونه

یا کاشِفَ الْكَرْبِ عَنْ وَجْهِ الْحُسَیْنِ اِكشِفْ كَرْبى بِحَقِ اَخْیكَ الْحُسَیْنِ علیه السلام
فرهنگ غرب و خودمون قاطی شده ، ما دخترا میخاییم امروزی باشیم خب خانواده هامون با دیدن آرایش و مدل مو ...

تفکر خیلی اشتباهی هستش. شما تو سن ۱۸ سالگی اصلا قادر به درک خیلی از مفاهیم نیستین البته بعضیا هستن تو سن شثت سالگیم هم مفاهیم اجتماعی رو درک نتونستن بکنن ولی خو شما واسه درک مفهوم زندگی مشترک واقعا نیاز به پختگی دارین 

آیا این سایت جامعه اماری مناسب هست ؟؟؟آیا اینجا همه راست میگن ؟؟ایا مطمینید که پشت اسم شوکت و فریبا یه اقا ننشسته که داره دروغ میگه ؟؟؟آیا نمیدونید اینجا پر از بچه مدرسه ای هایی هست که از آرزوهاشون میگن تا واقعیت ؟؟؟جدا از همه سطح فرهنگی اینجا بالانیست و از همه اقشار وجود داره ...از مشکلاتی که تعریف میکنن کاملا مشخصه این امر 

من شوهرم همش۳۱سالشه همش احساس پیری میکنه نمیدونم چجوری بفهمونم بهش ک تازه جوونه

اون داره بحران ۳۰ سالگی رو میگذرونه

فک میکنه زود ۲۰ تا ۳۰ گذشت هیچ کاری نکرده

شوهرمنم حسرت ۲۰ تا ۳۰ زیاد میخوره

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا
لایک  اون جمله معروف متاسفانه جا افتاده دختر ک رسید ب ۲۰ باید ب حالش گریست مرد میتونه ۵۰ سال ...

اين حرفا مال بي سواد هاي قديمه

ولي توو ذهن بعضيا همچنان وجود داره 

و ملتي كه الگوشون بي سواد هاي دهه ٤٠ باشه واقعا بايد به حالش گريست

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

یه دوستی داریم خانوادگی که وقتی شونزده هفده ساله بود جلو مادرش گریه میکرد شوهر میخوام ، الان ده ساله ازدواج کرده و میگه اونموقع فقط نیاز جنسی داشتم و باعث شد چشمم خیلی از مسائل و الویت هارو نبینه

گلبهار هستم 
تفکر خیلی اشتباهی هستش. شما تو سن ۱۸ سالگی اصلا قادر به درک خیلی از مفاهیم نیستین البته بعضیا هستن ت ...

موافقم ولی میگم تاثیر مخرب اونور آبه مرگ بر آمریکا 😃✊

بنفش رنگ قدرته ، عاشق رنگ بنفشم  💜

مهم اینکه کسی که برای ازدواج انتخابش میکنی هم کفوت باشه

بعضی نیمه ی خودشون رو تو 30 سال پیدا میکنن بعضی 16 سال

البته که پختگی و بلوغ عقلی هم باید ایجاد شده باشه

خیلی ها با 30 سال سن به بالا اندازه ی یه بچه هم نمیفهمن! 

تیکر بارداری نیست...دخترم👩زمستانم با تو بهار است⚘تو امید فرداهای منی؛محرم راز منی، تک گل باغِ منی.دردانه منی و من،از دوست داشتنت کوتاه نمی آیم😍
خب چیزی که اعلام میکنن تو کل جامعه اس  نی نی سایت بخش کوچیکی از جامعه اس دوستای شوهرم ۳۲ ساله ...

اتفاقاً کارِ خوبی کردی توی سن بیست ویک سالگی ادم یه شورو شوقِ خاصی برای تشکیل زندگی داره 

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
ببینید درک بعضی مفاهیم اجتماعی واقعا نیاز به زمان و پختگی بیشتر داره من نمیگم بالای سی ولی واقعا ۱۷ ...

۱۸ به بالا اجازش و همه چیش دست خودشه . ۱۸ به پایین کودک همسریه اون ک هیییچ ! بحثم بالای ۱۸ هس . 

و از لحاظ روان شناسی سنی وجود نداره ک ضامن خوشبختی شه فقط هوش عاطفی و سن عقلی مهمه و صد البته عشق ❤

اگر کسی کودک استثنایی رو میشناسه ک علاقه به زبان داره و تهرانه بگه ❤
2706