2703
2553
عنوان

سن ازدواج

1013 بازدید | 140 پست

خیلی جالبه چیزی که تو جامعه میبینم و تو رسانه ها میخونم این بوده که سن ازدواج رفته بالا و برای پسران بالای سی وبرای دختران میانگینش بالای ۲۵ شده ولی چیزی که من تو این سایت متوجه شدم نصف بیشترشون ۱۶ یا ۱۷ سالگی ازدواج کردن . 

فرهنگاي بد باعث شده دخترارو توو بچگي عروس كنن

مطمئنا الان خيلي ها هم ناراحت ميشن ولي حقيقت عوض نميشه

متاسفم

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فرهنگاي بد باعث شده دخترارو توو بچگي عروس كنن مطمئنا الان خيلي ها هم ناراحت ميشن ولي حقيقت عوض نميش ...

واقعا درک بعضی مفاهیم نیاز به سن بیشتر وپختگی بیشتر هستش به شخصه اصلا ازدواج سن کم به شدت مخالفم

2720

اتفاقا من تو سایت فقط کمپین ن به ازدواج میبینم حتی باللی ۱۸ ام اینجا اجازه ندارن برا زندگیشون تصمیم بگیرن فقط بالای ۳۰ میتونن کم کم بهش فک کنن ولی دانشگاه واقعیت جامعس ک اکثرا یا رل دارن یا نامزد یا شوهر یا دنبال شوهرن . 

اگر کسی کودک استثنایی رو میشناسه ک علاقه به زبان داره و تهرانه بگه ❤

خب چیزی که اعلام میکنن تو کل جامعه اس 

نی نی سایت بخش کوچیکی از جامعه اس

دوستای شوهرم ۳۲ ساله ن هنوز مجردن

دوستای خودم ۲۷ سال مجردن

خودم زوود ازدواج کردم ۲۱ سال بودم هول بودم 🤣🤣🤣🤣

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا
2714

چون آمار کل کشور رو حساب میکنن  و نه مناطق رو جداگانه و تو شهرهای بزرگ معمولا سن ازدواج بالاتره

و تو دهه شصتی ها سن ازدواج بالا رفت 

الان اینهایی که میبینی سن پایین ازدواج کردن اکثرا دهه هفتادن

عزیزم این سایت کلا جزء‌ عجایب ایرانه😁

اینقدری که اینجا خیانت هست تو اطرافیان ما به خدا نیست.انقدر که سن ازدواج پایینه اینجا تو اطراف ما نیست.انقدر اتفاقات عجیب و غیر قابل باور هم اطراف ما پیدا نمی شه.

نمی دونم شایدم اطرافیان ما از عجایب ایرانن😂😂😂

اظهار نظراتمان بیانگر خود واقعی مان باشد نه برای جلب لایک بیشتر😊😊😊😊

فرهنگ غرب و خودمون قاطی شده ، ما دخترا میخاییم امروزی باشیم خب خانواده هامون با دیدن آرایش و مدل مو درست کردن و پوششمون فکر میکنن دنبال پسریم و خودنمایی  میگن زودی بدیم شوهر تا راه بد نیوفتاده اینو مامانم گفته خودش 😐

بنفش رنگ قدرته ، عاشق رنگ بنفشم  💜
اتفاقا من تو سایت فقط کمپین ن به ازدواج میبینم حتی باللی ۱۸ ام اینجا اجازه ندارن برا زندگیشون تصمیم ...

ببینید درک بعضی مفاهیم اجتماعی واقعا نیاز به زمان و پختگی بیشتر داره من نمیگم بالای سی ولی واقعا ۱۷ یا ۱۸ سالگی سن مناسبی نیست . چرا اتفاقا اینجا من دقت کردم تعداد کسایی که سن کم ازدواج کردن خیلی زیاده

2706