1147
1273
عنوان

سن ازدواج

| مشاهده متن کامل بحث + 985 بازدید | 140 پست
خب این خیلی خوبه ولی فقط واسه ازدواجایی که مثلا دوتا ربات بخوان کنار هم قراربگیرن نه در دنیای واقعی ...

اصلا کسی منکر احساس میست مگه میشه ادمیزاد بدون احساس بتونه به ادامه زندگی ادامه بده؟؟ ولی چه ربطی داشت به خرفای من؟؟؟ ادم ۲۵ ساله احساس نداره؟؟ یا فقط ادم ۱۶ ساله احساس داره؟؟؟ 

بهرحال خوشحال شدم از خوندن ایده های همتون. ودیگه بیشتر ازاین فکرمیکنم بحثمون جنبه ی تعصبی میگیره هرکدوم رو نظرمون پافشاری میکنیم پس ادامه نمیدم.فقط آرزوی موفقیت توی زندگی هممونو میکنن.هرچندازدواج همه ی زندگی نیست ولی بخش بزرگ و مهمی اززندگیه که میتونه ادمو بسازه یانابود کنه

خودم زود ازدواج کردم و درسمو ادامه دادم و پیشرفت کردم .دخترمم زود شوهر میدم اگه بخواد .

ازدواج به سن ربط نداره .به انتخاب درست ربط داره.

اینجا دیدم طرف ۳۰ ازدواج کرده و بدبخت شده 

برای حاجتم یه صلوات میفرستی؟

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

1258
اصلا کسی منکر احساس میست مگه میشه ادمیزاد بدون احساس بتونه به ادامه زندگی ادامه بده؟؟ ولی چه ربطی دا ...

به سن کاری ندارم این دیدگاهی که شما داری و نظراتی که میگی رو میگم که خیلی در حد ایده آل و کتابیه نه واسه زندگی حقیقی. شما باید مطالعه ی مفیدتو بیشترکنی تا متوجه بشی اصلا این موضوعی که انتخاب کردین واسه تاپیک زدن موضوعیه که بعد این همه سال پیشرفت علم روانشناسی بازم نمیتونن راجع بهش راحت نظر بدن ولی شما فقط چندتا جمله ی قشنگ رو تکرارمیکنی و فکرمیکنی زندگی بر اساس اونا پیش میره 

گاهی شرایط دست به دست هم میدن تا ازدواج کنی، خودم به شخصه 18 ازدواج کردم در صورتی که حتی اون موقع به ...

منم نگفتم هرکسی تو ۱۸ سالگی ازدواج میکنه اصلا نمیتونه خوش بخت باشه ایا همچین چیزی گفتم؟؟؟ چیزی که گفتم این بوده که شما با گذشت زمان تجربه بیشتری به دست میاری درک بهتری از مسایل داری تصمیم نزدیک تر به واقعیت در نتیجه درصد خطا تصمیم کمتر میشه وگرنه این معنیش نیست که کسی که ۳۰ سالگی ازدواج کرده لزوما خوشبخت شده یا کسی که ۱۸ سالگی ازدواج کرده بدبخت میشه نه این جوری نیست. درضمن اون دوست ۱۸ سالتون مشخص نیست این رو جدی میگما خیلی از مشکلات هستن که بعدها مشخص میشن طرف‌بوده بعد شش سال زنپگی‌خوب اخرش جدا شده. 

به سن کاری ندارم این دیدگاهی که شما داری و نظراتی که میگی رو میگم که خیلی در حد ایده آل و کتابیه نه ...

چیزی به اسم جمله قشنگ نداریم شما هم جواب ندادین سوال من رو نمیشه که سوال طرف رو جواب ندین بعد مدعی بشین طرف دیدگاهش اشتباهه این یعنی اجبار در قبولوندن حرف خودتون. من مزایا تصمیم گیری در سن بالارو گفتم شما مبحث اخساس رو مطرح کردین منم سوال پرسیدم چه ربطی داشت به حرفهای من؟؟؟ وگر انسان ۲۵ ساله یا ۳۰ ساله احساس نداره؟؟ کجا و چه کسی این حرف رو گفته بگین ما هم بدونیم. درضمن حرفهایی که من میگم بدیهیاتی علم روانشناسی هستن وگرنه من کسی نیستم یا عددی نیستم که موضوعات اجتمای درحد کلان رو تفسیر کنم 

من معتقدم شاید یه ۱۷ ساله از همسن های خودش بیشتر بفهمه و درک کنه(سن ها مثال هست) ولی هیچوقت یه ۱۷ ساله نمیتونه به اندازه یه ۲۷ ساله که ۱۰ سال بزرگتره درک کنه و... چون این قانون زندگی هست که ادم هرچه سنش بالاتر بره شناختش از خودش کاملتر میشه درکش از محیط اطراف و دیگران بیشتر میشه طرز فکرش تعقیر میکنه بخاطر همین هیچ ادمی مثل چند سال قبلش فکر نمیکنه و رفتار نمیکنه

بجای اینکه کفشتو با لباست ست کنی حرفتو با عملت ست کن☺
1274
خودم زود ازدواج کردم و درسمو ادامه دادم و پیشرفت کردم .دخترمم زود شوهر میدم اگه بخواد . ازدواج به س ...

اگر کامنتای من رو خونده باشین گفتم که چیزی به اسم مطلق نداریم کسی نگفته کسی که زود ازدواج کرده بدبخت میشه لزوما یا کسی که دیر ازدواج میکنه خوشبخت میشه لزوما. گفته شده کسی که سنش بیشتره تجربه بیشتری داره درک بهتری داره به مسایل درنتیجه واقعیت هارو بهتر میبینه و درنتیجه درصد خطای تصمیمش کمتر میشه. گفته شده درثد خطاش کمتر میشه نه اینکه لزومی خطایی نداشته باشه. بحق اینجاست. در سن کم درصد خطا بیشتر خیلیم بیشتره. درضمن هکون طور که شما دیدن طرف تو ۳۰ سالکی مشکل‌داشته صدها مورد وجود داره که طرف تو ۱۷ سالگی ازدواج کرده و سن زندگی مشترکشون به یه سال هم نرسیده

بنظرم سن ازدواج دخترا22تا،26هست برا ده هفتاد دهه شصت که خیلی بالان

دهه هشتادم که ماباشیم سن ازدواج خییببییییییییییلی اومده پایین مثه زمانای قدیم شده کلن همه16-17شوهرن😐

باز شروع شد...باشه بابا شمادرست میگی هردفعه یکیتون میاد یه سن خاصی و میگید دیگ...

هیچکس سنی تعریف نکرده و نمیتونه تعریف کنه ولی حداقل هایی هست که رعایت بشه بهتره 

1257
اگر کامنتای من رو خونده باشین گفتم که چیزی به اسم مطلق نداریم کسی نگفته کسی که زود ازدواج کرده بدبخت ...

کی گفته اونکه سن اش بیشتره درکش بهتر و بیشتره؟

سن بالا میشناسم قدر گنجشک درک نداره.امار ثبت احوال نشون داده که طلاق بین زنانی که در سن بالا ازدواج کردن بیشتره

برای حاجتم یه صلوات میفرستی؟
من معتقدم شاید یه ۱۷ ساله از همسن های خودش بیشتر بفهمه و درک کنه(سن ها مثال هست) ولی هیچوقت یه ۱۷ سا ...

متاسفانه وقتی من این رو میگم میگن جملاتت کتابیه!!! در خالی که بدهیات اجتماعی هستش گفته من نیست که

1280