1147
1273
عنوان

سن ازدواج

967 بازدید | 140 پست

خیلی جالبه چیزی که تو جامعه میبینم و تو رسانه ها میخونم این بوده که سن ازدواج رفته بالا و برای پسران بالای سی وبرای دختران میانگینش بالای ۲۵ شده ولی چیزی که من تو این سایت متوجه شدم نصف بیشترشون ۱۶ یا ۱۷ سالگی ازدواج کردن . 

فرهنگاي بد باعث شده دخترارو توو بچگي عروس كنن

مطمئنا الان خيلي ها هم ناراحت ميشن ولي حقيقت عوض نميشه

متاسفم

❤️خدایامیشهبغلموبا دستاتپر کنی؟آخه مامانممیگه: دستای خدابه لطافتنوزادتازه متولد شدس❤️
فرهنگاي بد باعث شده دخترارو توو بچگي عروس كنن مطمئنا الان خيلي ها هم ناراحت ميشن ولي حقيقت عوض نميش ...

واقعا درک بعضی مفاهیم نیاز به سن بیشتر وپختگی بیشتر هستش به شخصه اصلا ازدواج سن کم به شدت مخالفم

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

اتفاقا من تو سایت فقط کمپین ن به ازدواج میبینم حتی باللی ۱۸ ام اینجا اجازه ندارن برا زندگیشون تصمیم بگیرن فقط بالای ۳۰ میتونن کم کم بهش فک کنن ولی دانشگاه واقعیت جامعس ک اکثرا یا رل دارن یا نامزد یا شوهر یا دنبال شوهرن . 

اگر کسی کودک استثنایی رو میشناسه ک علاقه به زبان داره و تهرانه بگه ❤
1279

ازدواج نیاز به رشد سن عقلی داره 

نه سن سالی 

البته با ازدواج با سن پایین موافق نیستم

مي‌دانی..دل مثل بستنی قیفی🍦 است! یک قیف پر از خاطره! هر خاطره یک طعم! هرخاطره یک  رنگ! مشغول لیسیدن خاطره های خوش طعم که میشوی...خاطره های دیگر اب میشوند!بیخیال باش! بستنی ات را تا ته بخور  

خب چیزی که اعلام میکنن تو کل جامعه اس 

نی نی سایت بخش کوچیکی از جامعه اس

دوستای شوهرم ۳۲ ساله ن هنوز مجردن

دوستای خودم ۲۷ سال مجردن

خودم زوود ازدواج کردم ۲۱ سال بودم هول بودم 🤣🤣🤣🤣

کاربر قدیمی م رمزم رو فراموش کردم دوباره عضو شدم.آلزایمرم خودتون دارید😁😁😁

چون آمار کل کشور رو حساب میکنن  و نه مناطق رو جداگانه و تو شهرهای بزرگ معمولا سن ازدواج بالاتره

و تو دهه شصتی ها سن ازدواج بالا رفت 

الان اینهایی که میبینی سن پایین ازدواج کردن اکثرا دهه هفتادن

عزیزم این سایت کلا جزء‌ عجایب ایرانه😁

اینقدری که اینجا خیانت هست تو اطرافیان ما به خدا نیست.انقدر که سن ازدواج پایینه اینجا تو اطراف ما نیست.انقدر اتفاقات عجیب و غیر قابل باور هم اطراف ما پیدا نمی شه.

نمی دونم شایدم اطرافیان ما از عجایب ایرانن😂😂😂

اظهار نظراتمان بیانگر خود واقعی مان باشد نه برای جلب لایک بیشتر😊😊😊😊
1281

فرهنگ غرب و خودمون قاطی شده ، ما دخترا میخاییم امروزی باشیم خب خانواده هامون با دیدن آرایش و مدل مو درست کردن و پوششمون فکر میکنن دنبال پسریم و خودنمایی  میگن زودی بدیم شوهر تا راه بد نیوفتاده اینو مامانم گفته خودش 😐

پنبه در گوش نهیم از هیاهوی این وآن 🍁
اتفاقا من تو سایت فقط کمپین ن به ازدواج میبینم حتی باللی ۱۸ ام اینجا اجازه ندارن برا زندگیشون تصمیم ...

ببینید درک بعضی مفاهیم اجتماعی واقعا نیاز به زمان و پختگی بیشتر داره من نمیگم بالای سی ولی واقعا ۱۷ یا ۱۸ سالگی سن مناسبی نیست . چرا اتفاقا اینجا من دقت کردم تعداد کسایی که سن کم ازدواج کردن خیلی زیاده

1257

سلام استارتر 

باازدواج زیر هجده سال مخالفم ولی بالای هجده خوبه چون وقتی توی سن زیر بیست سال ازدواج انجام بشه همه به اندازه سن زوج ازشون انتظار دارن یعنی از یه دختر هجده ساله که عقد کرده به اندازه یه دختر بیست وشش ساله انتظار ندارن 

اگه اینجور باشه ازدواج توی سن پایین میتونه مفید هم باشه

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
فرهنگاي بد باعث شده دخترارو توو بچگي عروس كنن مطمئنا الان خيلي ها هم ناراحت ميشن ولي حقيقت عوض نميش ...

لایک 

اون جمله معروف متاسفانه جا افتاده

دختر ک رسید ب ۲۰ باید ب حالش گریست

مرد میتونه ۵۰ سالگیم ی دختر ۲۰ ساله بگیره اما دختر ۳۰ ب بالا شادابیشو ازدست داده و از این قبل حرفهای بیهوده

مي‌دانی..دل مثل بستنی قیفی🍦 است! یک قیف پر از خاطره! هر خاطره یک طعم! هرخاطره یک  رنگ! مشغول لیسیدن خاطره های خوش طعم که میشوی...خاطره های دیگر اب میشوند!بیخیال باش! بستنی ات را تا ته بخور  
سلام استارتر    باازدواج زیر هجده سال مخالفم ولی بالای هجده خوبه

من ۲۱ ازدواج کردم

الان ۲۷ سالمه احساس میکنم زود بود

البته اگه سن الانم بود ازدواج نمیکردم دیگه

کاربر قدیمی م رمزم رو فراموش کردم دوباره عضو شدم.آلزایمرم خودتون دارید😁😁😁
خب چیزی که اعلام میکنن تو کل جامعه اس  نی نی سایت بخش کوچیکی از جامعه اس دوستای شوهرم ۳۲ ساله ...

من شوهرم همش۳۱سالشه همش احساس پیری میکنه نمیدونم چجوری بفهمونم بهش ک تازه جوونه

میشه یه صلوات واسه حل شدن مشکل خانوادم و سلامتی عزیزانم بفرستید ممنونم😍💖
1280