2733
2734
عنوان

امروز خیلی دلم گرفت.

| مشاهده متن کامل بحث + 593 بازدید | 53 پست
حرص نخور عزت نفستو ببر بالا مث اون دوستتم نباش ک بی شخصیت بازی دربیاری داد بزنی مثلا کسی بهت غذا ه ...

اصلا فرقی نمیکرد برام چه میداد چه نمیداد همون اولش گفتم اوکی نمیخوام.

میدونستم برمیگردم فوق فوقش بخوام علیل بازی در بیارم یه نون و ماستی هست من بخورم.

هرچقدرم که از این رفتار عصبیما ولی از دست خودم خیلی خوشحالم که حد وحدودشو نشونش دادم.

من قوی هستم😁

زینب هستمممم.😘☺..........       اسم کاربریم برا توی عزیزی هستی که نمیدوننننممممم مشکلت چیه.؟!باباااااا انقدر گزارش نزن برا من.مشکلی داری (بیا منو به راه راست هدایت کن) (.تذکر بده.)(دعوام کن )گزارش نزنننن من قطع دسترسی میشم اونوقت باید برم ساعتها دنبال شماره بگردم دوباره برگردم به سایت بخدا اذیت میشم درک کن 😤😤😤😤😤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درکت میکنم ولی دیگه به اینجور ادما رو نده با مادرت سر سنگین باش غرور دخترشو له کردن توجه نمیکنه  ...

باش سر سنگین باشم فردا میره توسحینه با صدا بللللند میگه.

دخترم باتون قهره چون بهش غذا ندادید.

نمیگه که بهش احترام نزاشتید همه چیو بدتر میکنه .

فکر میکنن من گدا گشنم😐

زینب هستمممم.😘☺..........       اسم کاربریم برا توی عزیزی هستی که نمیدوننننممممم مشکلت چیه.؟!باباااااا انقدر گزارش نزن برا من.مشکلی داری (بیا منو به راه راست هدایت کن) (.تذکر بده.)(دعوام کن )گزارش نزنننن من قطع دسترسی میشم اونوقت باید برم ساعتها دنبال شماره بگردم دوباره برگردم به سایت بخدا اذیت میشم درک کن 😤😤😤😤😤
2731
نصفشو انگار برا من نوشته بودی🤣🤣🤣 بخدا دل شکستن خیلی بده خیلی زیاد ادم خیلی باید دل سنگ باش ...

نه برای تو ننوشتم.خودم خیلی کم مسجد میرم.دوس دارما ولی وقتی تا قبل از مراسم غیبتها رو میشنوم،بدی هارو میبینم و و حس میکنم رو مردم این عزا داری فائده ای نداره ناراحت میشم.ادم باید اعمالش واقعی باشه نه تظاهر کنه.

ما هم رفته بودیم ولی همه چی خوردیم یه زنه نذر حلوا داشت فقط به همسایه های خودش میداد از جلو ما رد شد ...

منم یبار رفتم یه مولودی.

بعد طرف مثلا اگه دهوتا کیک خریده بود برا اون شب دوتاشو میداد ۸ تاشو از سفره برمسداشت قایم میکرد تو کمدش.

همش اینجور بود هرجی میدادو اینجور میکرد.

دیگه الان چند ساله من هیچ مولودی و سفره ای نمیرم.

میگم رفتن چنین جاهایی جز گناه چیزی نداره.

اخه توکه اوردی گزاشتی روسفره خریدی پولشو دادی پ میخوای فقط پیش مردم کلاس بزاری .

پخش نمیکنی؟؟

وا چرا مادرت اینطوریه 

گوش نمیده ببینه دردت چیه.

نه برای تو ننوشتم.خودم خیلی کم مسجد میرم.دوس دارما ولی وقتی تا قبل از مراسم غیبتها رو میشنوم،بدی هار ...

همین تظاهر کردنا ادمو از دین ودین داری زده میکنه.

من سال پیش کنکور داشتم نرفتم همین هیئت بعد دوسال داره منو میبینه.

تودیگه فکر کن چه خبره.

2738
منم یبار رفتم یه مولودی. بعد طرف مثلا اگه دهوتا کیک خریده بود برا اون شب دوتاشو میداد ۸ تاشو از سفر ...

مگه ما چیزی ندیدیم یا از پشت کوه اومدیم مهم احترامه که باید بزارن که خداروشکر رعایت نمیکنن بعضیا