2726
عنوان

ده ساله ازدواج کردم ۵ ساله که شوهرم پیشم نمیخوابه

| مشاهده متن کامل بحث + 22303 بازدید | 89 پست
😄😄😄 من همیشه بجز بوی عطر و دئودورانت بوی دیگه ای نمیدم گلم   کلا لگد هم نمیزنم  و ...

ای بابا پس چی اخه ☹ اصلا باهاش حرف زدی دلیلشو بپرسی ؟ 

اگر کسی کودک استثنایی رو میشناسه ک علاقه به زبان داره و تهرانه بگه ❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ای بابا پس چی اخه ☹ اصلا باهاش حرف زدی دلیلشو بپرسی ؟ 

خرف هم زدم دیگه زیونم مو درآورد   خودم فک میکنم تنهایی راحت تر خوابش میبره ولی اینو نمیگه فقط بهونه های مختلف میاره

2728
امضات ی روز تک بیتی مورد علاقه ام بود بعضی وقتا هم زمزمه میکنم

نه از همون اول که بچه نداشتیم هم کم و کسر تنها میخوابید و من میرفتم زیر مبل رو زمین کنارش میخوابیدم

خرف هم زدم دیگه زیونم مو درآورد   خودم فک میکنم تنهایی راحت تر خوابش میبره ولی اینو نمیگه فقط ب ...

وااااا کاش از اول یکم کولی بازی درمیاوردی ک میترسی و گریه و بد خوابی و کابوسو بهونه میکردی 😁

اگر کسی کودک استثنایی رو میشناسه ک علاقه به زبان داره و تهرانه بگه ❤
واقعا اینطوره ؟ همش فک میکنم اگه جدا بخوابیم از هم دور و دورتر میشیم      فک میکنم چ ...

ما با این موضوع کنار اومدیم  ، ولی به جاش کلی جاهای دیگه روابطمون رو تحکیم کردیم . مثلا کنار هم نمی خوابیم ولی امکان نداره یکیمون بیدار بشه و نیاد سراغ اون یکی و با بوس و ماساژ و شوخی بیدارش نکنه . کلا لاو استایل خاص خودمون رو داریم . 

حالا ما برعکس هستیم با بچه کوجیک ۳ تایی رو یه تخت میخوابیم به زور با اینکه سوهرم اندامش درشت هم هست ...

خوبه که پیشت هست   حالا تو سعی کن بچه ها رو جدا بخوابونی   سه تام هستن پس نباید بترسن که جدا بخوابن

نه از همون اول که بچه نداشتیم هم کم و کسر تنها میخوابید و من میرفتم زیر مبل رو زمین کنارش میخوابیدم

شاید واقعا تنهایی عادت داره بخوابه.متاسفانه ی سری عادت ها توی زندگی رو نمیشه ترک کرد.

الهم صلی علی محمد و آل محمد و علی اهل بیته
2706