2726

سلام  دوستان   من ده ساله ازدواج کردم از ۵ سال پیش تاحالا شوهرم دیگه پیشم نمیخوابه و کم کم این تبدیل به عادت همیشگی شد و فقط هر وقت نیاز داره یه شب قبل و یه شب بعدش میاد پیشم که خیلی تابلو نباشه خیلی حس بدی دارم

اوایل خیلی روابطمون خوب بود ولی این تنها خوابیدنا کم کم خیلی ما رو از هم دور کرد هر چی هم بهش میگم فقط تا چن روز اثر داره دوباره میره تنها میخوابه  الان دیگه انقد از هم دوریم که انگار اصن دوسش ندارم و همش بحث داریم نمیدونم چیکار کنم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خدایا از دست این مردهااااااااا

اساتید محترم لطفا تا صحبتهای استارتر را در مورد هدف تاپیکی که ایجاد کرده نشنیدین الکی با دیدن عنوان تاپیک گزارش نزنید لطفا....کاربری قبلیییییییم😢😢😢

جدا يعني هركدوم تو يه اتاق ؟يا ساعت خوابيدناتون باهم فرق داره؟؟يكي زودتر ميخابه يكي ديرتر؟؟

‏احترام به عقاید یعنی من به محدودیت هایی که برای خودت گذاشتی احترام بگذارم نه به محدودیت هایی که میخواهی برای من بگذاری!

چه حس بدیر..مگه شما تو اون خونه ای واسه سرویس دادن 😐تقصیر خودتونم هست ..5 سال فرصت داشتی تو چشمش زل بزنی و با صدای بلند بهش بگی اتاق خواب واسه رابطه نیست و من برده جنسی تو نیستم ..این رفتار دور از شان یه زن و شوهر هست ...تا درست نشده بگو همین آش و همین کاسه هست 

2706