2733
2734
عنوان

کسی هست امروز آمپولhcgزده بیاد اینجا

| مشاهده متن کامل بحث + 168 بازدید | 31 پست
ن این فکر نکن من قبلن که زدم باز علايم پری داشتم ولی باردار بود م انشاالله بارداری باشی خو تست بزار ...

هشتم باید پری بشم امروز بی بی چک گذاشتم منفی بود اخه علائم پری خیلی شدیده😔

مادر فقط اونی نیست که وقتی جواب مثبت آزمایش بارداری رو میگیره و از خوشحالی اشک شوق می ریزه و واسه سورپرایز کردن همسرش لحظه ها رو میشماره...اونی که جواب منفی رو میگیره و تا خونه عینک افتابی رو نقاب صورتش میکنه .. سرش رو پایین میگیره و اشک تلخ حسرت می ریزه و مدام با خودش میگه جواب همسرم رو چی بدم ... اونم مادره...مادر فقط اونی نیست که با شوق و ذوق به همه خبر بارداریشو میده و از همون روز اول واسه اومدن نی نی برنامه ریزی میکنه ....اونی که با صدای گرفته به همسرش میگه:بازم منفی بود .... اونم مادره...مادر فقط اونی نیست که با عشق و هیجان برای نی نی سیسمونی میخره و همه بهش تبریک میگن ...اونی که چشمش تو بازار به یه لباس کوچولو میفته و دلش ضعف میره ... یواشکی لباس رو میخره و از ترس حس ترحم دیگران ... آرزوهاشو گوشه کمد پنهان میکنه و گاهی تو خلوتش لباس رو بغل میکنه و می بوسه ..اونم مادره....مادر فقط اونی نیست که توی مهمونی ها هرموقع ازش اسم فرزندش رو می پرسند چشم هاش برق بزنه و با افتخار اسم بچه ش رو به لب بیاره ...اونی که سالهاست اسم انتخاب کرده و هرجا اون اسم رو میشنوه دلش میریزه و چشم هاش خیس میشه ... اونم مادره ...مادر فقط اونی نیس که بچشو تو شکم نگه میداره و بعد از ۹ ماه به دنیا میاره...اونی که با تمام مهربونیش یه نفرو از وجود خودش میدونه و عاشقانه بزرگش میکنه اونم مادره...مادر فقط اونی نیس که ۹ ماهه بارداری رو شبانه روز با بچش عشق کنه و لحظه شماری کنه واسه اومدنش...اونی که لحظه ی انتظارش با بارداری فرق داره و منتظرِ ببینه چه بچه ای تو بغلش قراره اروم بگیره اونم مادره...آره دوست من ... همه منتظرا مادرن... ای کاش هیچ کس دل یه منتظر رو خواسته و ناخواسته نشکنه و همه باور کنن... اونم یه مادره.  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پ چرامیگی واسه تعیین جنسیته

برا تعیین جنسیت اقدام کردم دیقه اینطوری گف ددکتر که تواون زمان اختمالش بیشترع تازه نزدیکی داشتم سه روز قبل نمیگم مگ زیر شکمم یکم درد دارم شما میدونید ماله چیه امکان لقاح میتونه باشه یانع زوده

عزیزم من زدم ولی فردا پونزدهمین روز امپولمه 😄😄 با اینکه دل درد پری دارم.. ولی بی بی چک داره وسوسم میکنه 😂😂

فقط 11 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍
2731
هشتم باید پری بشم امروز بی بی چک گذاشتم منفی بود اخه علائم پری خیلی شدیده😔

مال منم سینه هام دارن میپوکن..هیچوقت اینطوری نبودم..نوکشونم درد داره.. تا ماه پیش میگفتم مگه نوک سینم درد میگیره !!! حالا کلافم 😕

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍
منم 21 اردیبهشت زدم دو روزم مونده تا پری علائم پری دارم با سینه درد ولی خودم فکر میکنم خبری نیس ...

منم دقیقا ناامیدم.. ولی الان بی بی نشون میده احتمال زیاد... 😇

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پ چرامیگی واسه تعیین جنسیته

برا اینکه روز تخمک گذاری فقط اقدام داشته ک پسر بشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40

والله من درمورد تعیین جنسیت نمیدونم من فقط بچه میخوام سالم باشه بیاد بغم همینم دختریا پسرفرقی نمیکنه فقط سالم باشه

خدایا کمکم کن بچه میخوام هر چی باشه دختر یا پسر کافیه سالم باشه همین انشاالله این ماه باردارباشم 🙏🙏🙏
2738
برا اینکه روز تخمک گذاری فقط اقدام داشته ک پسر بشه

اهااااا عجب.بابا من وشوهرم فرقی نمیکنه واسمون

خدایا کمکم کن بچه میخوام هر چی باشه دختر یا پسر کافیه سالم باشه همین انشاالله این ماه باردارباشم 🙏🙏🙏
اهااااا عجب.بابا من وشوهرم فرقی نمیکنه واسمون

ماهم فرق نداره ولی دوس داریم پسر بشه ..دخترم شد خداروشکر 😍

1
5
10
15
20
25
30
35
40

تکپر شما واسه دومی اقدام کردی؟؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تکپر شما واسه دومی اقدام کردی؟؟

من اولی ۶ماه تو شکمم بود زایمان زود رس و بچم نمود منتظر دومیم اگه خدابخواد البته که همون اولی بچمه واسمون بشه 

من اولی ۶ماه تو شکمم بود زایمان زود رس و بچم نمود منتظر دومیم اگه خدابخواد البته که همون اولی بچمه و ...

عزیزممم..انشاا.. اینیکی سالم میاددد بغلت 😍😍😍😘

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزممم..انشاا.. اینیکی سالم میاددد بغلت 😍😍😍😘

انشاالله هردومون.

عزیزم من زدم ولی فردا پونزدهمین روز امپولمه 😄😄 با اینکه دل درد پری دارم.. ولی بی بی چک داره وسوسم ...

بزار از تایم پری رد بشه بعد بزار من قبلش گذاشتم دپرس شدم منفی بود

مادر فقط اونی نیست که وقتی جواب مثبت آزمایش بارداری رو میگیره و از خوشحالی اشک شوق می ریزه و واسه سورپرایز کردن همسرش لحظه ها رو میشماره...اونی که جواب منفی رو میگیره و تا خونه عینک افتابی رو نقاب صورتش میکنه .. سرش رو پایین میگیره و اشک تلخ حسرت می ریزه و مدام با خودش میگه جواب همسرم رو چی بدم ... اونم مادره...مادر فقط اونی نیست که با شوق و ذوق به همه خبر بارداریشو میده و از همون روز اول واسه اومدن نی نی برنامه ریزی میکنه ....اونی که با صدای گرفته به همسرش میگه:بازم منفی بود .... اونم مادره...مادر فقط اونی نیست که با عشق و هیجان برای نی نی سیسمونی میخره و همه بهش تبریک میگن ...اونی که چشمش تو بازار به یه لباس کوچولو میفته و دلش ضعف میره ... یواشکی لباس رو میخره و از ترس حس ترحم دیگران ... آرزوهاشو گوشه کمد پنهان میکنه و گاهی تو خلوتش لباس رو بغل میکنه و می بوسه ..اونم مادره....مادر فقط اونی نیست که توی مهمونی ها هرموقع ازش اسم فرزندش رو می پرسند چشم هاش برق بزنه و با افتخار اسم بچه ش رو به لب بیاره ...اونی که سالهاست اسم انتخاب کرده و هرجا اون اسم رو میشنوه دلش میریزه و چشم هاش خیس میشه ... اونم مادره ...مادر فقط اونی نیس که بچشو تو شکم نگه میداره و بعد از ۹ ماه به دنیا میاره...اونی که با تمام مهربونیش یه نفرو از وجود خودش میدونه و عاشقانه بزرگش میکنه اونم مادره...مادر فقط اونی نیس که ۹ ماهه بارداری رو شبانه روز با بچش عشق کنه و لحظه شماری کنه واسه اومدنش...اونی که لحظه ی انتظارش با بارداری فرق داره و منتظرِ ببینه چه بچه ای تو بغلش قراره اروم بگیره اونم مادره...آره دوست من ... همه منتظرا مادرن... ای کاش هیچ کس دل یه منتظر رو خواسته و ناخواسته نشکنه و همه باور کنن... اونم یه مادره.  
2706