2737
2739
عنوان

قهرمون طولانی شده

880 بازدید | 56 پست

الان دو هفته ست که قهریم تقریبا 

حتی همو نگام نمیکنیم 

دلم ازحرفاش خیلی بد شکست 

نمیتونم قبول کنم برم منت کشی 

خیلی عوض شده نمیدونم چیکار کنم 

حسم میگه یه خبرایی هست اصلا سراغم نمیاد 

یه روانشناسی میگفت :                                   مریضای واقعی هیچوقت پیش ما نمیان،کسایی که از دست مریضای واقعی مریض شدن میان...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

شاید از فشار زندگیه 

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊
2738
جای من بودی چی میکردی ۱۵روزه قهریم تازه شهر دیگه اس 

نه این سری فرق داره اصلا ذره ای براش مهم نیست قهرمون 

خیلی سرده خیلی هیچوقت اینطور نبود

یه روانشناسی میگفت :                                   مریضای واقعی هیچوقت پیش ما نمیان،کسایی که از دست مریضای واقعی مریض شدن میان...

منم دوروزه 

بیشعور همیشه طلبکاره هبچ وقت عذرخواهی نمیکنه ازش متنفرم

🔺️🔻به عقایدهم احترام بذاریم 🔺️🔻اگر با نظرم مخالفی مودبانه بیانش کن تا دوستانه تبادل نظر کنیم. اگر نمیتونی لطفا ریپلای و بی ادبی  نکن🚫

منم غروب دعوا کردیم 

حرفای خوبی ام نزدیم ولی نیم ساعت بعدش اومد منت کشی و آشتی کردیم .هنوز از دلم درنیومده ولی دیگه آشتی کزدم

خدایا شکرت😍خدایا شکرت که میتونم حال بقیه و خوب کنم 😍خدایا شکرت که دارمت😍

ماهم امشب قهرکردیم ممپ خیلی ناراحتم ولی بیشترازاین ناراحتم که ازسرعصبانیت قسم خوردم نمیزارم دست بهم بزنی 😔😔😔بعدپنج دقیقه معذرت خواهی کرد اما دلمو که شکسته میخوام چیکار

نفرین عامون برتو( مادرشوهر...😑 )
چرا قهر میکنید اخه خب حرف بزنین مشکلو حل کنین مامان بابای منم قهر میکنن یه هفته ده روز   &n ...

نمیتونم اگه حرف بزنم سوارم میشه جایی واسه حرف زدن نذاشت نامرد 

2706