2733
2734

امروز داشتم میومدم خونه ساعت پنج بعداز ظهر بود شلوغم بود یه پسره تو شهرمون هست یه خورده از نظر عقلی کم داره داشت از روبروم رد میشد دستشم تو دماغش بود بعدش که رسید بهم نگام کرد خندید بعد اومد مچ دستمو گرفت مگه ول میکرد😢😢خداخیرشون بده مغازه دارا اومدن به دادم رسیدن چون شهرمون کوچیکه همه میشناسنش یا مثلا یکی دیگه هست وقتی از کنارش رد میشی بدترین فحشای عالمو بهت میگه یه بارم بچه بودم با پسرعمم داشتیم میرفتیم خونه عمم یه پسره بود از اول کوچه بدو بدو میکرد میرفت ته کوچه از ته کوچه میومد اول یه چادر مشکیم دستش بود هی سرش میکرد و درمیوورد فک کن با یه عالمه ریش و سیبیل چادر سر کنی😥یادم میاد رفته بودیم مشهد مسافرت بین راه موندیم یه شهر اسمشو نمیدونم اصلا یادم نمیاد ولی تو همین یک ساعت که اونجا بودیم۱۲تا ادم عجیب اومدن رد شدن  یکیشون نشسته بود روبه روم بهم اشاره میکرد بیا بیا فک کنین تابستون بودمرداد ماه ساعت دو بعدازظهر یه خانمه بود یه کاپشن ضخییییییممم همش میخندید و سرسره بازی میکرد

این یکیو خالم میگه:

یه آقاهه هست تو شهرشون کارای عجیب میکنه مثلا س و ت ی ن میگیره دستش میچرخونه با موتور از جلو در مدرسه دخترونه رد میشه😅یا چیزشو میگیره دستش میگه سلام کن به خانواده ها😂

با آدمای خوب، بد تا نکنین اینا دل جبران کردن ندارن، بعدا خودِ خدا باهاتون حساب میکنه ها🪴⛈

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
دماغ نمالید روت؟؟؟؟

نمیدونم😣ولی اومدم خونه حالم خیلی بد بود تو حموم کلی گریه کردم مامانم گفت بسه دیگه وایکتس بیارم؟😅

با آدمای خوب، بد تا نکنین اینا دل جبران کردن ندارن، بعدا خودِ خدا باهاتون حساب میکنه ها🪴⛈

تنها چیزی‌ که من باهاش برخورد داشتم و هیچوقت یادم نمیره این بود که میرفتم باشگاه 

بعد داشتم برمیگشتم یه روز یه عوضی اومد قشنگ دست زد به بدنم

تا جایی که جون داشتم جیغ و داد کردم فوری فرار کرد نشست رو موتورش و رفت 

بهم یه فحش خیلی خیلی زشتی ام داد بی فانوس...

امیدوارم بمیره 

کثافت لجن

Instagram📷me_in_netherlands 
وووایی مررردم کجازندگی میکنی اسی    

همش تو شهر خودم نبوده😂😂😂ولی خب همه ی شهرا دارن

😃😃😃😃😃😃 

من پر از حرف سکوتم    خالیم رو به سقوطم                  بی تو و آبی عشقت      تشنه ام کویر لوتم                    نمیخوام اشفته باشم      آرزوی خفته باشم                 تو نزار اخر قصه حرفمو نگفته باشم
2706