2737
2734
عنوان

حاملگی دختر 15 ساله توی عقد

| مشاهده متن کامل بحث + 11100 بازدید | 111 پست
بعضیا از دستی عروس کم سن وسال میگیرن که خرج نکنن میگن هرچی کم سن ترن زمانه ساز ترن

نههه اصلا سن و سال عروس براشون مهم نبود.بعد خیلیییی هم پولدارن قضیه اصلا عروسی نگرفتن نیست 

من یک زنم💪👧👩💎که میزنم به سیم اخر و میگم .منو ببین یه آدمم که از توئه پوسته تنم👌ندا منم،هوا منم صدای نسل ما منم.اگرچه بستی بالمو ...رها تر از رها منم😊😍اگرچه جنسه شیشَم.قوی تر از همیشه ام💪.نبین نحیفه ساقه هام .درخته کهنه ریشه ام🌳همیشه بوده باورم .که با تو من برابرم👌اگه قویه بازوهات.ب جاش منم یه مادرم💪(آهنگ زن از رانا منصور)

بايد باريكلا بگيم به مغز و تفكر پدر و مادر دختره كه دختر بچشونو شوهر دادن

الان اون بچه ميشه يه مادر بيسواد و توو سري خورد آينده

فرهنگ ما رو ب پس رفته 

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
این قصه حمیدو من نصفه خوندم الانم گمش کردم... چجوری پیداش کنم؟؟ 

استارتر رفت واسه مراسم احیا

بقیش موند برای فرداشب

خدایا ازت دوتا درخواست دارم اولیش اینکه خانواده ی عزیزمو برام سالم حفظ کنی دومیش اینکه زودتر به جمعمون یه گل پسرم اضافه کنی      
یه چیزایی هست که مسئلهٔ شخصی نیست، برای همین روش تحقیق و پژوهش میشه و براش راه و روش در نظر گرفته می ...

موافقم و واقعا از شخصیت شما خوشم میاد و نظراتتون👏👏👏👏👏

من کاربر قدیمی هستم بسته بودم دوباره اومدم
2738
بايد باريكلا بگيم به مغز و تفكر پدر و مادر دختره كه دختر بچشونو شوهر دادن الان اون بچه ميشه يه مادر ...

به نظر من کودک ازاریه اون دختر از ذوق لبلس عروس و اینا ازدواج کرده

من کاربر قدیمی هستم بسته بودم دوباره اومدم
خدا میدونه همه نامزدن همه متاهلن  روز اول ک رفتم امتحان فک کردم فقط من مجردم

جدی میگی؟ من همش فکر میکردم این چیزا مال قدیمه، از وقتی اومدم نی نی سایت میبینم اشتیاقی که برای ازدواج در سنین ۱۴-۱۵ سالگی هست در هیچ چیزی نیست

... و من به تو ایمان دارم...
2706