2703
2553
عنوان

حاملگی دختر 15 ساله توی عقد

| مشاهده متن کامل بحث + 11058 بازدید | 111 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

البته تو ایران یکم چت واگر نه خیلی ها تو امریکا اول بچه دار میشن بعد ازدواج میکنن😂😂ولی کلا تفکرشون مزخرف 

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
2720
امروز رفته بودم امتحان دیدم ی دانش اموز با چادر نشسته سر جلسه کاشف ب عمل اومد حاملس پیش دانشگاهیم

نظام جدید پیش داره مگه؟

🌸و ان لیس للانسان الا ما سعی و ان سعیه سوف یری🌸
امروز رفته بودم امتحان دیدم ی دانش اموز با چادر نشسته سر جلسه کاشف ب عمل اومد حاملس پیش دانشگاهیم

جمعه رفتیم رستوران دیدم یه دختر ۲۰ ساله زن یه پیرمرد حدودا ۷۰ ساله هست اومدن رستوران. چقدرم با هم میگفتن و میخندیدن 

دارن میپیچونن خرج ندن 

خانواده دختره ک باید تبعید بشن ک بچه شوهر ندن و نون خور کم نکن 

خانواده دختره براشون فرق نمیکنه پس خلنواده پسره بیان ارزش قائل بشن

دوستم برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستی❤️   همراه چالش بهاری فیت شو وزن الان۷۹      👈هدف اول ۷۵     👈هدف دوم ۷۰   👈 هدف سوم ۶۵   👈هدف آخر ۵۵ 💪 

جدیدا ملت چ روشن فکرشدن....

والا ماااشنامون ۲۴سالش بود تو عقد  باردارشد درعرض یک هفته عروسی گرفتن رفت خونش بعدش گفت ۷ماهه زاییدم

حالا همه فهمیدن ولی خب دیگ‌ جارنزدن ک بعدابرای عروسشونم‌بدباشه

یکی مارودرک کنه لطفااااااا....🙂🙂
2714

یه چیزایی هست که مسئلهٔ شخصی نیست، برای همین روش تحقیق و پژوهش میشه و براش راه و روش در نظر گرفته میشه. مثلاً کودک‌همسری مسئلهٔ شخصی نیست، اگه مملکت مملکت بود نباید هیچوقت اجازهٔ ازدواج‌های زیر سن داده میشد. 

یه چیزایی هست که مسئلهٔ شخصی نیست، برای همین روش تحقیق و پژوهش میشه و براش راه و روش در نظر گرفته می ...

الان میخورنت 😐😂

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
عذر میخوام ولی باور نکردم بای

هرجور راحتی گلم😊ماجرا هم برا خودم نبود که بخوام دروغ بگم 

من یک زنم💪👧👩💎که میزنم به سیم اخر و میگم .منو ببین یه آدمم که از توئه پوسته تنم👌ندا منم،هوا منم صدای نسل ما منم.اگرچه بستی بالمو ...رها تر از رها منم😊😍اگرچه جنسه شیشَم.قوی تر از همیشه ام💪.نبین نحیفه ساقه هام .درخته کهنه ریشه ام🌳همیشه بوده باورم .که با تو من برابرم👌اگه قویه بازوهات.ب جاش منم یه مادرم💪(آهنگ زن از رانا منصور)

چرا مابه دختری که دیر ازدواج میکنه میگیم طفلکی انشاالله عروسیت

واز اونطرف به کسی هم که زود ازدواج میکنه میگیم بچه انگار شوهر قحطی اومده

همه که نباید مثل هم باشن یه نفر زود یه نفر دیرتر

خدایا ازت دوتا درخواست دارم اولیش اینکه خانواده ی عزیزمو برام سالم حفظ کنی دومیش اینکه زودتر به جمعمون یه گل پسرم اضافه کنی      
2706