1265
1273
عنوان

حاملگی دختر 15 ساله توی عقد

| مشاهده متن کامل بحث + 1978 بازدید | 111 پست
امروز رفته بودم امتحان دیدم ی دانش اموز با چادر نشسته سر جلسه کاشف ب عمل اومد حاملس پیش دانشگاهیم

جمعه رفتیم رستوران دیدم یه دختر ۲۰ ساله زن یه پیرمرد حدودا ۷۰ ساله هست اومدن رستوران. چقدرم با هم میگفتن و میخندیدن 

دارن میپیچونن خرج ندن 

خانواده دختره ک باید تبعید بشن ک بچه شوهر ندن و نون خور کم نکن 

خانواده دختره براشون فرق نمیکنه پس خلنواده پسره بیان ارزش قائل بشن

فقط 14 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قبول سفارشات سرمه دوزی روی ترمه با قیمت مناسب آدرس کانال@terrmehsermeh

جدیدا ملت چ روشن فکرشدن....

والا ماااشنامون ۲۴سالش بود تو عقد  باردارشد درعرض یک هفته عروسی گرفتن رفت خونش بعدش گفت ۷ماهه زاییدم

حالا همه فهمیدن ولی خب دیگ‌ جارنزدن ک بعدابرای عروسشونم‌بدباشه

یکی مارودرک کنه لطفااااااا....🙂🙂

عمل لیپوماتیک تحت نظر پزشک مطرح کشور

( 02144670629)

یه چیزایی هست که مسئلهٔ شخصی نیست، برای همین روش تحقیق و پژوهش میشه و براش راه و روش در نظر گرفته میشه. مثلاً کودک‌همسری مسئلهٔ شخصی نیست، اگه مملکت مملکت بود نباید هیچوقت اجازهٔ ازدواج‌های زیر سن داده میشد. 

1279
یه چیزایی هست که مسئلهٔ شخصی نیست، برای همین روش تحقیق و پژوهش میشه و براش راه و روش در نظر گرفته می ...

الان میخورنت 😐😂

فقط 26 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی😐         _نمیدونم عزیزم ...چشمات غرقم میکن...وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم...یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ...برق میزنه...خودمو تو مردمکش میبینم...صادقه ...انگار باهام حرف میزنه....نمیدونم سونیا ...ولی قطعا چشم هات لعنتیه ""... وقتی فکر میکنم میفهمم چقدر این عشقت نادیده گرفتم چقدر به خودم خودت ظلم کرده ام و این حس عاشقانه  پای اذیت گذاشتم 😭
عذر میخوام ولی باور نکردم بای

هرجور راحتی گلم😊ماجرا هم برا خودم نبود که بخوام دروغ بگم 

یه بارم گشت ارشاد گیر داد به من گفت ما تا حالا تورو با پسر ندیدیم نکنه همجنسبازی  

چرا مابه دختری که دیر ازدواج میکنه میگیم طفلکی انشاالله عروسیت

واز اونطرف به کسی هم که زود ازدواج میکنه میگیم بچه انگار شوهر قحطی اومده

همه که نباید مثل هم باشن یه نفر زود یه نفر دیرتر

خدایا درهمه حال شکرت    
1274
بعضیا از دستی عروس کم سن وسال میگیرن که خرج نکنن میگن هرچی کم سن ترن زمانه ساز ترن

نههه اصلا سن و سال عروس براشون مهم نبود.بعد خیلیییی هم پولدارن قضیه اصلا عروسی نگرفتن نیست 

یه بارم گشت ارشاد گیر داد به من گفت ما تا حالا تورو با پسر ندیدیم نکنه همجنسبازی  

بايد باريكلا بگيم به مغز و تفكر پدر و مادر دختره كه دختر بچشونو شوهر دادن

الان اون بچه ميشه يه مادر بيسواد و توو سري خورد آينده

فرهنگ ما رو ب پس رفته 

❤️خدایامیشهبغلموبا دستاتپر کنی؟آخه مامانممیگه: دستای خدابه لطافتنوزادتازه متولد شدس❤️
1167
یه چیزایی هست که مسئلهٔ شخصی نیست، برای همین روش تحقیق و پژوهش میشه و براش راه و روش در نظر گرفته می ...

موافقم و واقعا از شخصیت شما خوشم میاد و نظراتتون👏👏👏👏👏

من کاربر قدیمی هستم بسته بودم دوباره اومدم
1252