1421
1389
عنوان

حاملگی دختر 15 ساله توی عقد

2066 بازدید | 111 پست

اقا ملت این تفکراتو از کجا میارن؟دختره 15.16 سالشه توی عقد حامله شده.به خانواده شوهرش میگیم خب زودتر عروسی بگیرین براشون.میگن نههه منتظر میمونیم بچشون بدنیا بیاد بعد عروسی بگیریم.میگیم خب الان عروسی بگیرین بهتره کهه تا اینکه تو عروسیشون بچشون هم تو  بغلشون باشه.میگه نهههه اخه عروسمون بچست نمیشه ازالان عروسی بگیریم😐خب اگه بچست چرا گرفتینش؟خب برا مادر شدن بچه نیست بعد برا عروسی کردن بچست؟مادر شدن که مسئولیتش سخت تره خب😐

اقا دعوا نکنینااا بحث سن ازدواجو پیش نکشین تولوخدا😢اینم میدونم زندگی هرکس به خودش ربط داره فقط تعجب کردم خواستم نظر شمارو هم بدونم ببینم شما نظرتون چیه؟خیلی باحاله اخه دختر 15 ساله رو گرفتن بعد تو عقد حامله شده میگن نه عروسی نمیگیریم عروسمون بچست اخه از الان زوده عروسی کنه وایمیستیم بچشون بدنیا بیاد بعد عروسی بگیریم 😐واسه شما هم تعجب آوره؟یا تعجب کردن من غیر عادیه؟به نظرتون بهترین راه حل چیه تو همچین شرایطی؟

چیزی که من میگم:بابا با دوستام میخوایم بریم کافه چیزی که بابام میشنوه:بابا میخوایم با دوستام بریم پسرا گولمون بزنن مشروب بدن بهمون و تجاوز کنن و حامله بشیم و برگردیم                                                   من تا حالا خوشی نزده زیر دلم فقط یه بار زد دره باسنم                                                                        من عاشقت شدم ..بدون اینکه حتی یه بار بغلت کنم💔😑

میخوان بپیچونن عروسی نگیرن احتمالا داداشش حمیده بااون خانواده گداش

فقط 25 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه دختر متولد ۹۶ و یه نینی تو راهی دارم نمیدونم جنسیتش چیه🥰لطفا دعا کنید همیشه سالم باشن

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

1401
1432

بهترین راه حل اینه که بذاریمشون به حال خودشون باشن

خدایا ازت دوتا درخواست دارم اولیش اینکه خانواده ی عزیزمو برام سالم حفظ کنی دومیش اینکه زودتر به جمعمون یه گل پسرم اضافه کنی      
1427

البته تو ایران یکم چت واگر نه خیلی ها تو امریکا اول بچه دار میشن بعد ازدواج میکنن😂😂ولی کلا تفکرشون مزخرف 

فقط 8 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(چه حسی داره وقتی کسی که حتی به عشق اعتقادی نداره حس کرد عاشقته؟! اینا معجزه تو دلبرمن  ❤) _چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی😐                   _نمیدونم عزیزم ...چشمات غرقم میکن...وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم...یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ...برق میزنه...خودمو تو مردمکش میبینم...صادقه ...انگار باهام حرف میزنه....نمیدونم سونیا .....ولی قطعا چشم هات لعنتی !                                                                                      حس خوبی معشوق بودن  امیدوارم یکی همین قدر شدید عاشقتون  بشه ^_^                                                                                                                                              اسم کاربریم دخی 😂😉 و اسم خودمم سونیا 😎         
امروز رفته بودم امتحان دیدم ی دانش اموز با چادر نشسته سر جلسه کاشف ب عمل اومد حاملس پیش دانشگاهیم

نظام جدید پیش داره مگه؟

🌸و ان لیس للانسان الا ما سعی و ان سعیه سوف یری🌸
1331