2726
عنوان

کسی عرق رازیانه استفاده نکرده

220 بازدید | 24 پست

من چند ماه بود منظم شده بود پری ام 

البته با سیپروترون 

حالا این ماه قرص رو نخوردم بجاش عرق رازیانه خوردم 

۱۳ روزه پریودم عقب افتاده نکنه بخاطر رازیانه هست؟

پسر نازم عاشقتم  

پس میخوای بخاطر چی باشه😒

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

والا چند شب پیش توی یه تاپیکی صحبتش بود، دو نفر که خورده بودند و اتفاقا یکیشون هم باردار شده بود، میگفتن خیلی مشکل پیدا کردن، یکیشون کلی کیست درآورده بود، حالا بازم نمیدونم شما پرس و جو کن، بذاراگه تاپیکش رو پیدا گردم برات میفرستم

... و من به تو ایمان دارم...
2728
یعنی بخاطر رازیانه نامنظم شده

هورمونیه دیگه

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪

منم سه شب دم کرده پودر رازیانه رو خوردم یک ماه پری نشدم فقط بصورت لکه بود

حالا میخوام گیاه افنان بخورم به گفته ی یکی از دوستان که همین الان تاپیک زد

👩‍💼مربی کسب وکار و درامد زایی پاره وقت    👈 مشاوره پوست و مو رایگان//       🔵🔴دارای نمایندگی محصولات ارایشی بهداشتی لدورا و هلث نوشن                 برگزاری دوره های اموزشی مشاور پوست ومو وفروش بصورت رایگان واعطای کد نمایندگی 
عجب غلطی کردما گفتم پریودم منظم بمونه بدتر شد

منم میخورم بهم میریزم

منم سه شب دم کرده پودر رازیانه رو خوردم یک ماه پری نشدم فقط بصورت لکه بود حالا میخوام گیاه افنان بخ ...

اره تاپیکشون رو دیدم منتها من بد دارو هستم اصلا نمیتونم بخورم داروی بد مزه رو 

پسر نازم عاشقتم  
2706