2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714

شوهرم باترس رفت جلو یک خانومی توی اشپزخونه بود گفت شما کی هستین که یک پسره دیگه پرید پایین  پسر همسایه بود داشتیم ازتعجب شاخ درمی اوردیم شوهرم گفت اینجا چه خبر گویا پسرمجرد همسایه با عروس همسایه رابطه داشته درچه حد بوده نمی دونم که اینها را باهم می بینند اینها فرارمی کنندومی رسن به همون حیاط دومتری ما می یفتن پایین مادرشوهرم اماد بالا گفت چخبره صدای جیغ می امد حالا برادرشوهرم فکرکرده ما توی تاریکی داریم دعوا می کنیم هی مادرشوهرم می خواسته بیاد بالا اجازه نمی داده که توی دعوای زن وشوهر دخالت نکن فکرکن توی تاریکی😂😂😂خلاصه اینها گفت چارپایه بیارین  ما ازهمین حیاط می روم روی پشت بوم ماهم یک چهار پایه داشتیم اوردیم اینها رفتن بالا من خیلی ترسیده بودم شوهرم گفت بیا بریم امشب خونه بابات خیلی ترسیدی خلاصه منم اینباره هردوتا دروقفل کردم وچارپایه راهم خونه گذاشتم ورفتیم اینها فکر کرده همه مثل ما برخوردمی کنه پسره پریده توی یک خونه اون ورتر خونه ما اون تا می تونستن پسره کتک زدن درحدی که داداش پسر زنگ زده 110گفته اره داداشم بی اجازه توی یک خونه رفته اینها هم دارن به شدت کتکش می زنن خودتون برسونید

پدرم دنیا بی تو چقدر خالیست😭😭😭😭😭😭
جیغ کشیدم گفت محسننننن یکی داره می یاد توی خونه شوهرم پیشم خواب بود بیچتره ازخواب پرید فکر کرده بود ...

خداروخوش نمیاد این دروغارو اینجا میگین کلی خانم تنها و باردار توو سایت هستن ادم خواسته و ناخواسته میترسه خب

💕

دختره دیده اوضاع خرابه برگشته به خونه ما از روی پشت بوم هی داد می زد کمک کنید کمک کنید که مادرشوهرم امده دیده بنده خدا خودشو ازدیواراویزون کرده پایین مادر شوهرم رفته یک نردبان کهنه شکسته دراورده اینم امده پایین گفته یک چادربدین من سرم کنم برم مادرشوهرم یک چادرنوخریده بود بهش می ده می گه برام بیارها ولی دیگه نمی یاره براش 😂😂😂خلاصه پسریک چند شب بازداشت می کنندوبعدم ولش می کنند یادم امد گفتم باشماهم درمیون بزارم

خداروخوش نمیاد این دروغارو اینجا میگین کلی خانم تنها و باردار توو سایت هستن ادم خواسته و ناخواسته می ...

به همین شب قسم راسته چرا باید دوروغ بگم

2706