2726

یا نه

تا دیروز میگفتن هر کی ما رو دوست نداره جمع کنه از ایران برهحالا میگن هرکی حتی اگه ما رو دوست نداره بیاد رأی بدهعجیبتر اینکه میگن اونایی که ما رو دوست ندارن بیان به اونایی که ما رو دوست دارن رأی بدنامروز شرکت در انتخابات رو حاصل بصیرت تو میدانندو فردا اوضاع بد کشور را که خودشان ایجاد میکنند را حاصل انتخاب بد تو میدانند!!!!!   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

شب 21قدر بودکه من داشتم توی تاریکی باتلوزیون قران می خوندم یک دفعه صدای دویدن وسروصدا ازپشت بودامد خیلی ترسیدم باخودم گفتم خداروشکر دارها بستم اخه خونخ ما دوتا درداره یکی سمت حیاط روبه پله پایین یکی هم سمت دستشوبی یک حیاط دومتری خلاصه تویدهمین فکرها بودم که یک صدای وحشت ناک پرت شدن امدوبعدم صدای پا داشتم سکته می کردم

پدرم دنیا بی تو چقدر خالیست😭😭😭😭😭😭

جیغ کشیدم گفت محسننننن یکی داره می یاد توی خونه شوهرم پیشم خواب بود بیچتره ازخواب پرید فکر کرده بود خواب دیدم سفت منو گرفته بود هی می گفت خواب دیدی بابا خواب دیدی منم داشتم ازترس پس می یفتادم فقط تونستم چراغ روشن کنم تا چراغ روشن شد دیدیم یک خانوم بدون روسری با موهای زرد توی اشپز خونه مونه 

پدرم دنیا بی تو چقدر خالیست😭😭😭😭😭😭
2706