2733
2734
عنوان

بخدا خسته شدم دیگه😭

393 بازدید | 45 پست

دخترم سه ماهشه هم کولیک داره هم رفلاکس شدید!

همش گریه میکنه همش نق میزنه شیر درست نمیخوره تایم خوابش خیییییلی کمه! هرشب هم تا صبح بیداره😭

هیچ لذتی از بچه داری نمیبرم! هیشکی هم نمیاد کمکم! بعضی وقتا هفت هشت ساعت باید دسشوییمو نگه دارم تا شوهرم بیاد خونه! اوایل کمکم میکرد ولی الان اصلا! تازه طلبکام هست که عاقا از صدای گریه ی دخترش خوابش نمیبره و کم خوابی گرفته🤦🏻‍♀️

از اون طرف هم دختر سه سالم خونمو کرده تو شیشه از بس خرابکاره و ریخت پاش میکنه زندگی برام نذاشته مبل ها پاره! پرده ها داغون! در دوتا از کابینت ها رو شکونده! همین روزا هم یخچالم میسوزه

😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

هرروز میگم غلط کردم دومی رو هم اوردم😭

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞

در کنار همه این سختیا خواهر شوهر مادرشوهرم هرجا میشنن غیبتم میکنن! که فلانی دوتا بچه اورده پسرمو پیر کرده! اصلا به بچه هاش نمیرسه همه ی کاراشون باباشون میکنه😭😭😭😭خو لامصبا شوهر من اصلا خونه هس که کارامو بکنه و بچه داری کنه؟

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞

😐😐😐واقعا چه جوری تحمل میکنی شوهرت مجبور کن کمک کنه 

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ببخشیدعزیزم ولی تقصیرخودته دنبال ک نکرده بودن صبر میکردی بزرگه گلیم خودشو ازاب بکشه بیرون بعد

میدونین چرا مگس ٣ روز عمر میکنه ولی لاک پشت ١٠٠ سال؟؟چون مگس 💩 خوری میکنه ولی لاک پشت سرش تو لاک خود‌شه😒😒

عزیزم درکت میکنم منم دختر اولم سه سال و نیم بود دومی اومد ولی اون موقع خونه مادر شوهرم زندگی میکردم خیلی کمک حالم بود

به مادرشوهرت باید گفت مگه تو بچه ها رو از خونه پدرت آوردی شوهرته وظیفشه وقتی خونست کمک کنه تا تو هم یه کم استراحت کنی کمکت که نیستن زخم زبونم میزنن 

😐😐😐واقعا چه جوری تحمل میکنی شوهرت مجبور کن کمک کنه 

اصلا خونه نیست! همیشه ساعت چهار و پنج صبح باید برم حمام! دو روز بعدازظهر گفتم بچه ها رو بگیر یه دوش بگیرم و بیام! رب ساعت هم نشد کلی غر زد و با قهر از خونه رفت بیرون

2738
اصلا خونه نیست! همیشه ساعت چهار و پنج صبح باید برم حمام! دو روز بعدازظهر گفتم بچه ها رو بگیر یه دوش ...

بگو مگر تک والدن بچه ها 

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
 بچه تا4  5،ماه اول همینه بعدش خوب میشه

اون یکی دخترم که سه سالشه خوب شد که این یکی بشه؟ هرچی بزرگتر میشن اذیتاشون بیشتر میشه

یا خدا درکت میکنم منم یه پسر سه ساله دارم پیرم کرده آنقدر که شیطونه

تا هروقت آمادگیشو پیدا نکردی به دومی فکر هم نکن

ای بابا بچه ی ۱۵ ماهشه هنوزم نمیتونم برم دستشویی باید سرشو یطوری گرم کنم بعدش فرار کنم زودم بیام

واقعا از این لحاظ درکت میکنم انشاا... ک بزرگ بشن و درست بشن

ب حرف مادر شوهرتم اهمیت نده

هنگام شنامثل یه دست و پا چلوفتی بپا مسیر دهن کوسه نیوفتی😊😊
2706