2726
عنوان

خانمهای نماز خون میشه بیاید

243 بازدید | 26 پست

شما از اول نماز خون بودید؟

بچه ها چیکار کنم بتونم نماز رو بخونم خواهش میکنم ی طوری منو تو این شب قدر راهنمایی کنید ثواب داره بخدا 

بارها شده ۲ روز خوندم بعد ول کردم

اینم بگم قلبا و عمیقا دوس دارم بخونم اما دوروز بعد ول میکنم یجوری انگار کاهل نمازم

همسرم میگه بخون تا دخترمون هم ازت یاد بگیره خودمم میخوام اما نمیدونم چرا دایمی نمیتونم بخونم و از این قضیه ناراحتم 

حالا کسی بوده مثل من باشه بعد یهو ی تلنگری اتفاقی افتاده باشه نمازاشو مرتب خونده باشه؟

خیلی از این بابت ناراحتم

اگه راهنماییم کنید ممنون میشم

زندگی زیباست چشمی باز کن  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عزیزم یه مدت خودت رو مقید کن حتما بخونی به هیچ وجه ترک نکنی کم کم عادت میکنی و اصلا نمیتونی نخونی..تو این شب عزیز هم از خدا بخواه کمکت کنه ترک نکنی

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت

عزیزم اگه همون موقع که اذان میگه، فوری بری بخونی، سریع عادت میکنی

هر نمازیت هم که قضا شد همون روز بخون قضاشو که گردنت نمونه

ان شاالله موفق میشی

التماس دعا

تا دیروز میگفتن هر کی ما رو دوست نداره جمع کنه از ایران برهحالا میگن هرکی حتی اگه ما رو دوست نداره بیاد رأی بدهعجیبتر اینکه میگن اونایی که ما رو دوست ندارن بیان به اونایی که ما رو دوست دارن رأی بدنامروز شرکت در انتخابات رو حاصل بصیرت تو میدانندو فردا اوضاع بد کشور را که خودشان ایجاد میکنند را حاصل انتخاب بد تو میدانند!!!!!   

من از سیزده سالگی خوندم.نماز صبحمم دوسه ساله میخونم

اگر که به برنامه زندگی پس از زندگی علاقه دارین بهتون پیشنهاد میکنم که این مستند صوتی رو هم گوش کنین. https://aminikhaah.ir/%d9%85%d8%b3%d8%aa%d9%86%d8%af-%d8%b5%d9%88%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d9%86%d9%88%d8%af  هرکاری کردم آبی نشد. دستتونو روش نگه دارین، بعد که آبی شد بزنین روی باز کردن

برنامه باد صبا رو نصب کن هر موقع اذان گفت سریع نماز بخون ک فراموش نکنی 

یا اگه همسرت نماز میخونه هر موقع اون سجادشو پهن کرد توام برو پشت سرشبخون 

برای خودت جایزه و هدف تعیین کن 

اگ 40روز نمازاتو کامل و باارامش بخون یه ارامشی تو وجودت حس میکنی که دیگه نمیتونی نماز خوندنو ترک کنی

❤ وخدایم کافیست.......

مامانم از۶سالگی که برام چادردوخت کنارش وایسادم ویاد گرفتم الان۲۶سالمه خداروشکر قضا ندارم تاالان

اصلا اذان که میشه انگار صدام میکنن نمازنخونم تودلم آشوب میشه

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
2706