2410
2553
عنوان

منتظرای نینی ....

| مشاهده متن کامل بحث + 153 بازدید | 20 پست
والا شوهر من دو طرفه عمل کرد تو بیمارستان خصوصی هزینه ش شد ۲۷۰۰. بعد عملم میگن بعد از ۲ ۳ ماه کیفیت ...

مال شوهر من سمت چپ گرید سه هست.بعد میگم از شب قبل بستری میکنن؟و بعد عمل میتونه بلند شه بشینه یا نه 

منم مامان شدم بلاخره...۱۵ اسفند تستم مثبت شد...😍..۱۷ اسفند تیتر بتا مثبت..۲۶ آبان بغلش گرفتم دخترمو 😄😍چ روز خوبی بود ‌‌‌...انشالله قسمت همه منتظرا
مال شوهر من سمت چپ گرید سه هست.بعد میگم از شب قبل بستری میکنن؟و بعد عمل میتونه بلند شه بشینه یا نه&n ...

شوهر منم سمت چپش بین گرید ۲ و ۳ ینی شدید بود و سمت راستش خفیف که دکترش ترجیح داد هردوطرفو یکسره عمل کنه

ساعت ۹ صب بستری شد ساعت ۳ عمل کرد و فردا صبح ساعت ۱۰ ۱۱ مرخص شد. ولی جای بخیه ش خیلی درد داره بلند میشه بره دستشویی خیلی اذیت میشه

توکل بر خدایت کن ، کفایت میکند حتما 🥰

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

شوهر منم سمت چپش بین گرید ۲ و ۳ ینی شدید بود و سمت راستش خفیف که دکترش ترجیح داد هردوطرفو یکسره عمل ...

انشالله ک خوب میشه .بعد عمل دارو بهش داده؟ببخشید میپرسم میگم شکمشونو باز میکنن ؟

منم مامان شدم بلاخره...۱۵ اسفند تستم مثبت شد...😍..۱۷ اسفند تیتر بتا مثبت..۲۶ آبان بغلش گرفتم دخترمو 😄😍چ روز خوبی بود ‌‌‌...انشالله قسمت همه منتظرا
انشالله ک خوب میشه .بعد عمل دارو بهش داده؟ببخشید میپرسم میگم شکمشونو باز میکنن ؟

خواهش میکنم عزیزم راحت باش منم قبل عملش کلی پرس و جو کردم. 

چهارشنبه باید بریم مطب دکتر که هم داروهای تقویتی بده و هم پانسمان شو عوض کنه ولی برای این چن روز فقط مسکن و آنتی بیوتیک داد. نوع عملشم میکرو سرجری بود زیر شکمش رو برش دادن هم سمت چپ هم سمت راست چون دوطرفه بود عملش

2720
خواهش میکنم عزیزم راحت باش منم قبل عملش کلی پرس و جو کردم.  چهارشنبه باید بریم مطب دکتر که هم ...

اها این روشا رو تو نت یه چیزایی خوندم ولی درست نمیدونم بهترین روشش همینه ک خودت میگی؟چون بعضیا میگن یه نوع عملش هست ک شاید اب بیاره دوباره

اها این روشا رو تو نت یه چیزایی خوندم ولی درست نمیدونم بهترین روشش همینه ک خودت میگی؟چون بعضیا میگن ...

همین روش جدیدترین و بهترین روشه. اون روشای قدیمی آب میاورد