2726
عنوان

منتظرای نینی ....

153 بازدید | 20 پست

اینجا خیلی منتظر هست ....بیاین یه دور تسبیح هدیه کنیم ب علی اصغر ۶ ماهه امام حسین انشالله خودش حاجت روامون بکنه  وو با دستای کوچیکش گره از مشکلمون باز کنه

منم مامان شدم بلاخره...۱۵ اسفند تستم مثبت شد...😍..۱۷ اسفند تیتر بتا مثبت..۲۶ آبان بغلش گرفتم دخترمو 😄😍چ روز خوبی بود ‌‌‌...انشالله قسمت همه منتظرا

انشالله حاجتمونو بده😔

بعد 9ماه خدا بهم نینی دادکه اونم تو پنج هفتگی از دست دادم.(31اردیبهشت 98😔)واسم دعاکنین زودی نینی بیارم....متاسفانه نینی دومم سقط شد در ۶ هفتگی.(۱۰مرداد۹۹)دوباره نینی دار شدم 😍برای تو دلیم دعا کنین 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من بچه نمیخوام خداروشکر سه تا دارم ولی منم باهاتون همراهی میکنم انشالله سال بعد همتون با نی نی های خ ...

مرسی عزیزم خدا برات حفظشون کنه

منم مامان شدم بلاخره...۱۵ اسفند تستم مثبت شد...😍..۱۷ اسفند تیتر بتا مثبت..۲۶ آبان بغلش گرفتم دخترمو 😄😍چ روز خوبی بود ‌‌‌...انشالله قسمت همه منتظرا
من بچه نمیخوام خداروشکر سه تا دارم ولی منم باهاتون همراهی میکنم انشالله سال بعد همتون با نی نی های خ ...

برا منم دعا کن دوستم. شوهرم ۴ روزه عمل واریکوسل کرده من دارم ازش پرستاری میکنم این شبا خونه موندم. خیلی دلم گرفته 😢😢

توکل بر خدایت کن ، کفایت میکند حتما 🥰
برا منم دعا کن دوستم. شوهرم ۴ روزه عمل واریکوسل کرده من دارم ازش پرستاری میکنم این شبا خونه موندم. خ ...

عزیز دلم شوهر منم باید عمل کنه هزینه عملش چقدر شد؟بعد عملش چقدر طول میکشه که حواب بگیریم و ب حد نرمال برسه میشه توضیح بدی

من 9سال منتظرشم....الهی دامن هممون سبز کن

دوست نی نی سایتی من لطفا دل کسی و نشکن🙏❤                 عشقم همسرم👇                                                                  دکترای روانشناسی هستن سوالی داشتی بگو ازش واست بپرسم  کاربری خواهرم دیگه دست منه اگه سوال حقوقی داشتین بگین ازشون بپرسم درخواست دوستیم ندین ممنون🌹🌹                
عزیز دلم شوهر منم باید عمل کنه هزینه عملش چقدر شد؟بعد عملش چقدر طول میکشه که حواب بگیریم و ب حد نرما ...

والا شوهر من دو طرفه عمل کرد تو بیمارستان خصوصی هزینه ش شد ۲۷۰۰. بعد عملم میگن بعد از ۲ ۳ ماه کیفیت اسپرم میره بالا و اقدام کنین. من کلی تاپیک تو نینی سایت خوندم که خیلیا بعد عمل باردار شدن. منم خیلی امید دارم. بازم پناه بر خدا ❤

توکل بر خدایت کن ، کفایت میکند حتما 🥰
2706