2737
2734
عنوان

منتظرای نینی ....

153 بازدید | 20 پست

اینجا خیلی منتظر هست ....بیاین یه دور تسبیح هدیه کنیم ب علی اصغر ۶ ماهه امام حسین انشالله خودش حاجت روامون بکنه  وو با دستای کوچیکش گره از مشکلمون باز کنه

منم مامان شدم بلاخره...۱۵ اسفند تستم مثبت شد...😍..۱۷ اسفند تیتر بتا مثبت..۲۶ آبان بغلش گرفتم دخترمو 😄😍چ روز خوبی بود ‌‌‌...انشالله قسمت همه منتظرا

انشالله حاجتمونو بده😔

بعد 9ماه خدا بهم نینی دادکه اونم تو پنج هفتگی از دست دادم.(31اردیبهشت 98😔)واسم دعاکنین زودی نینی بیارم....متاسفانه نینی دومم سقط شد در ۶ هفتگی.(۱۰مرداد۹۹)دوباره نینی دار شدم 😍برای تو دلیم دعا کنین 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
من بچه نمیخوام خداروشکر سه تا دارم ولی منم باهاتون همراهی میکنم انشالله سال بعد همتون با نی نی های خ ...

مرسی عزیزم خدا برات حفظشون کنه

منم مامان شدم بلاخره...۱۵ اسفند تستم مثبت شد...😍..۱۷ اسفند تیتر بتا مثبت..۲۶ آبان بغلش گرفتم دخترمو 😄😍چ روز خوبی بود ‌‌‌...انشالله قسمت همه منتظرا
من بچه نمیخوام خداروشکر سه تا دارم ولی منم باهاتون همراهی میکنم انشالله سال بعد همتون با نی نی های خ ...

برا منم دعا کن دوستم. شوهرم ۴ روزه عمل واریکوسل کرده من دارم ازش پرستاری میکنم این شبا خونه موندم. خیلی دلم گرفته 😢😢

توکل بر خدایت کن ، کفایت میکند حتما 🥰
2738
برا منم دعا کن دوستم. شوهرم ۴ روزه عمل واریکوسل کرده من دارم ازش پرستاری میکنم این شبا خونه موندم. خ ...

عزیز دلم شوهر منم باید عمل کنه هزینه عملش چقدر شد؟بعد عملش چقدر طول میکشه که حواب بگیریم و ب حد نرمال برسه میشه توضیح بدی

من 9سال منتظرشم....الهی دامن هممون سبز کن

دوست نی نی سایتی من لطفا دل کسی و نشکن🙏❤                 عشقم همسرم👇                                                                  دکترای روانشناسی هستن سوالی داشتی بگو ازش واست بپرسم  کاربری خواهرم دیگه دست منه اگه سوال حقوقی داشتین بگین ازشون بپرسم درخواست دوستیم ندین ممنون🌹🌹                
عزیز دلم شوهر منم باید عمل کنه هزینه عملش چقدر شد؟بعد عملش چقدر طول میکشه که حواب بگیریم و ب حد نرما ...

والا شوهر من دو طرفه عمل کرد تو بیمارستان خصوصی هزینه ش شد ۲۷۰۰. بعد عملم میگن بعد از ۲ ۳ ماه کیفیت اسپرم میره بالا و اقدام کنین. من کلی تاپیک تو نینی سایت خوندم که خیلیا بعد عمل باردار شدن. منم خیلی امید دارم. بازم پناه بر خدا ❤

توکل بر خدایت کن ، کفایت میکند حتما 🥰
2706