2737
2734
عنوان

اعتراض نامه به مسوول نی نی سایت بیایین زیرش امضا بزنین😀

| مشاهده متن کامل بحث + 28726 بازدید | 2672 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
یه بار نی نی یار جواب داد گفت نمیشه چون اینجوری خیلیا تاپیک میزنن وملتو میزارن سرکار راحت هم پاک میک ...

خب مگه اینطوری این کار رو نمیکنن تاپیک میزنن میدن نینی یار پاک کنه، بعدم که تو فکر اینه بره ببینه دو روز پیش کی چی تاپبك زده 😒دلیل اصلی اینه میخان آمار تاپبك ها بالا بره سایت جزو پر بازدیدترین سایت ها باشه 

فقط 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر عزیزم زود خوب شو دل مامان طاقت نداره   میشه برای خوب شدن دخترم و سلامتی نینیم صلوات بفرستین 

خودتونو خسته نکنین فکرنکنم مدیر سایت اهمیت بده به حرفامون😒

یه سکوتی هست ، مال بعد ازشنیدن یه سری حرفایی که نباید می شنیدی!ببین حسه عجیبیه!!بیرونش سکوته ولی ازدرونت هی صدا شکستن میاد!وتوراهی جز لبخند زدن نداری...😔😔
2738
موافقم      

به به سلام نی نی یار گل😍😍میگم پس یعنی الان من چندتا تاپیک بخوام حذف بشه لینکشونو خصوصی برات بفرستم پاک میشه یابازفقط یکی؟😩

یه سکوتی هست ، مال بعد ازشنیدن یه سری حرفایی که نباید می شنیدی!ببین حسه عجیبیه!!بیرونش سکوته ولی ازدرونت هی صدا شکستن میاد!وتوراهی جز لبخند زدن نداری...😔😔
اجازه دادن دیگه مگه نمیدونین ؟بعداز ظهر یه تاپیک زدم زیرش سه نقطه بود زدم حذف تاپیک نوشته بود بعدم ن ...

سه دقیقه ی اول میشه ولی بعدش نمیشه

بالاخره منم عقد کردم و بخاطر کرونا بدون عروسی میرم سر خونه زندگیم. برام دعا کنین🤗❤
@مامان_عطیه_کمیل    

سلام عزیزدل خوبین

منم موافق هستم ولی عزیزم اینجوری دیگه نمیشه تشخیص داد کی راست میگه و کی دروغ و بیشتر کاربرارو سرکار میزارن

تنها مشکلش اینه وگرنه اگه میشد ک عالی بود

شیعه ب دنیا آمده ام...شیعه خواهم ماند.‌‌..شیعه خواهم مرد...و تا ابد فریاد خواهم زد...یاعلی🌷🌷🌷
سلام عزیزدل خوبین منم موافق هستم ولی عزیزم اینجوری دیگه نمیشه تشخیص داد کی راست میگه و کی دروغ و بی ...

سلام ولی کاش بشه  

میشه برای مامان شدنم صلوات بفرستین😓
2706