2726
عنوان

خانومایی که طلاق گرفتین بیایین لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 833 بازدید | 89 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پس مهریه خانوم از چی میدن؟!

با توجه به حقوق و اموال باقی مانده 

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
2728
چه قانون مسخره ای!اگه ایدز گرفت وخانوم رو مریض کرد یا توهم زد سرش برید یا یه بچه بی گناه وارد این زن ...

والا مردو نمیدونم اما اگه زن بعد از5سال بجه دارنشه آقا میتونه زن بگیره.چه قانونهای مسخره ای.چی بگم والا

خدایا چنان کن سرانجام کار که تو خوشنود باشی و ما رستگار.میشه واسه زندگیم یه صلوات بفرستید💚
عزیزم الان هر مردی میگن باید یک خونه ماشین داشته بلشه بقیه اش باید مهر بده 

فکر نکنن تا یک سال و نیم پیش که اینجوری نبود.الانم فکر نکنم باشه چون مهریه یعنی بدهکلری.نیشه کسی تو خونش باشه و بدهکاریشو نده یا ماشین سوار بشه و بدهکاری نده؟!!

خدایا چنان کن سرانجام کار که تو خوشنود باشی و ما رستگار.میشه واسه زندگیم یه صلوات بفرستید💚
والا مردو نمیدونم اما اگه زن بعد از5سال بجه دارنشه آقا میتونه زن بگیره.چه قانونهای مسخره ای.چی بگم و ...

مرد در هر صورت میتونه 4 تا زن عقدی داشته باشه

پنهانی نمیتونه باید زن اولش خبر داشته باشه

این که حامله نمیشه چیز جدیدی نیست 

اعتیاد ثابت شه خانوم حق طلاق داره ولی اینکه مهریه بگیره میتونه از طریق توقیف اموال اول وارد بشه،مثل ...

نه نداره خوشبختانه آقا واریکوسل داره اسپرمش مورفولوژیش ایراد داره گرید دو هستش یعنی با آی وی اف شاید بار دار بشه این نمیدونسته معتاده دو بار آی یو آی کرده نگرفته،میتونه با مشکل باروریش  ازش جدا بشه؟

فکر نکنن تا یک سال و نیم پیش که اینجوری نبود.الانم فکر نکنم باشه چون مهریه یعنی بدهکلری.نیشه کسی تو ...

نه عزیزم الان این قانون یک خونه و ماشین حقش هرچی بمونه برای مهر داده میشه

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
پس این خانوما که گفتن قانون طلاق واسه اعتیاد برداشتن چی میگن؟شما مطمئنی؟

فکر نکنم.

2706